Seriály a filmy

26. října 2013 10:31

E. Bozonová

Divoká Regina novou soupeřkou ve Vile

Zatímco jedné soupeřky se VyVolení v pátečním Duelu zbavili, vzápětí další dostali. Do Vily přišla nezapomenutelná Regina z první řady VyVolených, aby se s nimi utkala o vysněných pět milionů v hotovosti. Kupodivu ji přivítali s otevřenou náručí.

Na šílenou sexy blondýnu, která se v první řadě VyVolených divoce pohádala s kdekým, a dokonce v záchvatu vzteku vystříkávala Vilu sprejem na obtížný hmyz, snad ani nelze zapomenout. Reginu Holáskovou, která se nechala přejmenovat kvůli svému otci na Agia, přivítali nejprve velmi vřele diváci ve studiu, aby vzápětí měli z jejího příchodu radost i VyVolení. Zřejmě jim nedošlo, že dorazila další silná soupeřka, s níž se budou muset utkat.

Svérázná tanečnice

Za osm let se Regina přece jen v lecčem změnila a život se s ní nemazlil. Jako malířka, oděvní návrhářka a tanečnice to neměla lehké, leckdy doslova bojovala o přežití. Před pěti lety otěhotněla po tříměsíční známosti a přivedla na svět dceru Isis Paolu, s jejímž otcem se však rozešla ještě před porodem. Expartner ji dokonce obvinil ze stalkingu a Regininy úlety vyvrcholily tím, že po jedné nehodě prostě nechala stát kočárek s dcerou u silnice a odjela. Sociálka jí pak dítě odebrala, starají se o ně rodiče expartnera a Regina se dodnes snaží dostat ho zpět. Vzhledem k tomu, že se vrátila k profesi striptérky a údajně žije v chatě u Brněnské přehrady bez vody a elektřiny, nebude to mít snadné.

Odpočinek ve Vile

„Jdu si do Vily válet šunky. Já jsem se nadřela. Budu hodná a poslušná…“ prohlásila ve studiu. Po vyřazení z první řady VyVolených ji čekal pořádný kolotoč. Následovalo několik jejích výstav, tancovala, otěhotněla, párkrát vyjela za prací do ciziny, mimo jiné do Dánska či Belgie.

Čemu se hlavně věnuješ?

Zapojila jsem se do organizací, které probouzejí lidi. Získávají pravdivé informace a šíří je dál. Jde nám o to pomoci planetě Zemi, aby se lidi začali chovat trochu jinak.

Těšíš se do Vily?

Těším se na všechny. Myslím, že si sednem s Nikol, ale asi si moc nebudu rozumět s Jafarem (prohlásila ještě před osmým Duelem – tak to má fakt smůlu).

Máš nějaký taktický plán?

Budu trochu hrát, aby tam byla sranda.

Vídáš se s dcerou?

Máme dobrý vztah. Navštěvujeme se, mám ji i přes noc. Naštěstí má perfektní prarodiče, obdivuju je.

Velké vítání

Na Reginin příchod do Vily reagovali VyVolení, jakoby dostali dárek a úplně jim uniklo, že má na ruce uvázaný modrý šátek imunity. „To není možné… Počkej, počkej…“ zmatkoval Vladko a honem pádil převléknout se z tepláků do džín. „Před osmi lety jsem na ni koukala v televizi a ona je teď tady,“ zírala na ni nevěřícně Eva. „Já nevím, co mám dělat. Strašně jsi vyspěla, tehdy jsme byli telata…“ objímal ji Vladko. „Hlavně se nebojte, žádné nože nebudou,“ smála se Regina Dá se jí věřit?

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dnes na Primě v 18:00!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Kdo z VyVolených dokáže nejdéle udržet kamennou tvář? Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.