Seriály a filmy

22. listopadu 2013 12:51

E. Bozonová

Okresní hygienička stanovila diagnózy

VyVolení nutně potřebovali zdravotní potvrzení o způsobilosti k dalšímu pobytu ve Vile. Odborným posouzením jejich fyzické i psychické kondice byla pověřena okresní hygienička Regina. Jak její posudky dopadly?

Vyšetřovnu si Regina zřídila v malé ložnici pro hosty, která se v současnosti proměnila v její dočasný azyl. První pacientku Romanu obratem uznala nadále akceschopnou. Podle ní prý není psychicky vyčerpaná, protože už ví, že show brzy skončí. Z fyzického hlediska je ale na tom oplácaná Ostravanka podstatně hůř.

Lázně pro Vladka

Vladko se doktorce svěřil, že jeho psychický stav je proměnlivý. První dva tři týdny pobytu ve Vile ho naprosto vyčerpávaly. Požádal ji proto o doporučení do lázní a do vířivky. Paní doktorka usoudila, že opravdu působí unaveně. Bolí ho lýtka, stehna, ramena i ruce, což je neklamnou známkou fyzické vyčerpanosti. Nejspíš proto byla vůči legendě VyVolených výjimečně tolerantní, a dokonce akceptovala Vladkův požadavek, aby mu předepsala masáže.

Holčičí trable

Pokud jde o psychiku, Lucka se cítí velmi vyčerpaná. Fyzicky je na tom ale dobře, protože je silná. Pavlína se cítí po psychické stránce dobře, jen předchozí den dlouho pracovala, takže je unavená. Stěžuje si ale na lišej, který se jí udělal na obličeji.

Odborný verdikt

Ve své závěrečné zprávě doktorka Regina usoudila, že vzhledem k délce pobytu ve Vile je stav všech VyVolených relativně dobrý. Lucka je prostě napjatá před rozhodujícím soubojem, který ji čeká. Vladko zvládá stres vzhledem k pokročilému věku hůř, a tak mu doporučila masáže, vířivku a vitaminy. Romana potřebuje klid, odpočinek a masáž by jí rovněž prospěla. Potíže jednotlivých soutěžících nejsou však tak závažné, aby nemohli všichni dál pokračovat v soutěži.

Dramatický duel Lucky a Vladka už dnes večer v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile po Duelu? Sledujte Vilu živě na Prima love ve 22:25!

Pokus o smíření Reginy a Vladka se moc nepovedl. Mrkněte na video:

Pavlína po nocích luxuje lednici. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.