Rekapitulace VyVolených: První hysterák Vladka!

Rekapitulaci VyVolených jste viděli na Prima love ve středu ve 21.20. Všichni jsme sledovali napjatě VyVolené s otázkou jako z Hoštic: Už se poprali? Ano, konečně to přišlo. Vladko vypustil ven svůj vztek!

Vladko se už dlouho držel, aby nemusel říkat nic, co by někomu ublížilo, ale jelikož je to hlava otevřená (co na srdci, to na jazyku), konečně dal celému světu najevo, co si o kom myslí. Začalo to nevinně. Nejdříve se vyjádřil ohledně Thomase, který Vladka neměl rád ještě před tím, než ho stihl poznat. Ve vile se jeho nerespektování ještě prohloubilo.

Vladkův hněv a řev směřoval na úplně jinou osobu. Tím nešťastníkem byl Martin. Věčně popuzený mladík, který se nikdy nezapojuje do hovoru. Co Vladkovi vadí? Jeho první povedenou scénu si musíte pustit!

Prvních pár dní ve vile a první tresty uhodily

To, že štáb vily se má poslouchat, VyVolení začínají pomalu ale jistě chápat. Museli k tomu dojít přes zkušenosti. Mají určité úkoly, jež musí splnit. Jako třeba každý večer zatáhnout bazén. Přiopilí VyVolení na to tak trochu zapomněli, a tak následoval trest. Všichni museli naskákat do bazénu a čistit. Jenže takový úklid v bazénu se zvrhnul v poněkud erotickou show, kterou předvedla rebelka Nikol. Další den holky zase musely pucovat zrcadla, mohla za to jejich nedočkavost!

Zatímco Vladko se svěřil, proč se nestal baleťákem, stihl se spřátelit více s Nikol (nápověda: figurovala v tom ústa).

Přišli další obyvatelé. Romana ovládla vilu!

Zatímco si VyVolení žijí svoje životy za zdmi, venku probíhala další Volba. Do vily se připojili Romana a Mirek. Mirek nedostal moc prostoru k tomu se vyjádřit, protože Romana zatím ještě nezavřela pusu. Aby toho nebylo málo, v den jejich příchodu si všichni zahráli vražednou hru na upřímnost!

Podívejte se na denní rekapitulaci:

Rekapitulace na Prima love můžete vidět takto:

pondělí + středa: Rekapitulace od 21.20 hod.

úterý + čtvrtek: Rekapitulace od 21.50 hod.

Pátek + sobota: Rekapitulace vždy po hlavním filmu

Sledujte, co se děje ve vile právě teď na webu VyVolených!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.