Seriály a filmy

26. října 2013 15:36

E. Bozonová

Romeo a Julie ve Vile

Velké drama zná snad každé období vývoje lidstva. Proč by se tudíž Shakespearova milostná tragédie nemohla přenést i do 21. století, a klidně i za bránu Vily Vyvolených? Stalo se tak v poslední den Nikolina pobytu ne Vile, a tak není divu, že párek milenců sehráli právě Nikol a Honza.

Jakoby odpolední hra ve Vile předznamenala další osud hlavních protagonistů dalšího velmi povedeného úkolu VyVolených. Bylo to něco právě pro Nikol, která se velmi ráda vyhřívá na výsluní mužské pozornosti. Vila VyVolených se proměnila v severoitalské historické město Veronu a Nikol s Honzou ztvárnili párek milenců, kteří šli za svou láskou i za cenu obětování vlastních životů.

Místo plesu barový pult

Rodina Kapuletů, která se dožila až současnosti, uspořádala velkolepou party. U baru se na ní sešli potomci znesvářených rodin – Montekův Romea a Kapuletova Julie. Romeo se zamiloval na první pohled a rozhodl se Julii sbalit za každou cenu. Aby dostál klasické Shakespearově předloze, pokusil se Honza mimo jiné i o zpěv milostných árií na terase. Jak mu to šlo? Podívejte se na video:

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dnes na Primě v 18:00!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Vladko se setkal s Reginou po osmi letech. Podívejte se na video:

Nikolina prohra v Duelu VyVolené úplně zdrtila. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.