Seriály a filmy

19. listopadu 2013 09:35

E. Bozonová

Těžké Zúčtování již dnes večer. Kdo je další na řadě?

Jedno z nejtěžších rozhodování čeká VyVolené dnes večer. Poslední čtveřice bude rozhodovat, koho pošle do pátečního Duelu. Tentokrát nás čeká skutečné citové drama. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Čtyři „sirotci“, kteří po týdnech lítých bojů zbyli ve Vile VyVolených, mají k sobě hodně blízko, a někteří z nich pak ještě blíž. Všichni si uvědomují, že jen dojít do této fáze show je obrovský úspěch. Vždyť Vilou prošlo celkem osmnáct soutěžících! Tím hůř ovšem působí představa, že by museli závod opustit těsně před cílovou páskou. Určit tudíž ze svého středu jednoho, koho dnes večer vypalcují, a tím vážně ohrozí jeho naději na finálovou bitvu o vysněných pět milionů korun, se rovná v jejich srdcích v dané chvíli téměř bratrovraždě. Pravidla jsou však neúprosná, a tak ji budou muset spáchat.

Jak jsme na tom?

Bez zkušeností z předchozího Duelu zbývá ve Vile už jenom Romana, a tak se nabízí možnost poslat do boje právě ji. Oplácaná Ostravanka si tuto skutečnost uvědomuje a je z ní velmi nervózní. Cítí se nejistá, protože vůbec netuší, jaký na ni mají názor diváci. Chvílemi s ní doslova lomcuje strach. Ideální obětí při dnešním Zúčtování by se mohla stát Lucka, protože působí většinou vyrovnaně, takže by ostatní nemusely tolik trápit výčitky svědomí. Usměvavá zrzka se ale dokáže jen víc ovládat. Nejsilnější pozici mají momentálně ve Vile Vladko a Pavlína, kteří čerstvě potvrdili svou oblíbenost u fanoušků velkolepým vítězstvím v pátečním Superduelu. Jejich konkurence se nejspíš budou Romana a Lucka bát. Nebo nás při rozhodování u tradiční úterní zúčtovací tabule překvapí?

Další Zúčtování již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile po Zúčtování? Sledujte Vila živě, na Prima Love ve 21:50!

Podobné články

Jako zlé královny se ptaly VyVolené zrcadla Vladka. Podívejte se na video:

Podobné články

Přídlový systém potravin se ve Vile neosvěčil, Lucka kradla jako straka. Mrkněte na video:

Podobné články

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.