Seriály a filmy

16. října 2013 16:51

E. Bozonová

Ve Vile přistálo UFO!

Nedávná cesta VyVolených měla následky – přímo na terase Vily přistálo UFO. Blízká setkání třetího druhu odstartoval sjezd ufologů – ve Vile se přece někteří už dávno chovají, jako by byli z jiné planety. Kdo byl ostatními označen jako E.T. VyVolený?

Ufologickým symposiem provázela hosty osvědčená moderátorka Nikol. Podle ní je mimozemšťankou Lucie, která má typický tvar hlavy a očí, její domovská planeta však není známa. To Láďa se sám přihlásil k trpasličí planetce neboli plutonu Pluto, která přišla o svou původní klasifikaci planety na astronomickém kongresu v roce 2006. „Jsou tam všichni mimoni,“ vysvětlil povahu svého druhu. „Moc se nebaví, rádi hrají hry a obtížně hledají cestu k pozemšťanům.“

Tajný agent 008

Přiznání prvních dvou adeptů na mimozemšťany rozhodně odmítl tajný agent 008 Honza, člen tajné organizace, která se odhalováním UFO zabývá. Upozornil na Evu, pocházející z planety Zoltan, a Pavlínu z planety opic. „Mají masky, proto vypadají jako my. Jedná se ale o menší, zato velmi agresivní druh,“ vysvětlil a jako důkaz předvedl modřiny, údajné následky pokousání těmito běsnícími jedinci.

Holky to odnesly

Vladko podezříval z mimozemského původu Nikol, která má mimořádnou schopnost svádět muže, a Pavlínu. Podle Evy je mimozemšťan Romana, která se narodila na planetě Melumelumelupořád, a Láďa z planety Kokokoko. Nakonec se VyVolení shodli – stoprocentní mimzemšťanky jsou Eva a Lucie!

Kurz pozemského chování

Po teleportaci VyVolení názorně předvedli mimozemšťanům E.T. Evě a E.T. Lucii, jak vypadají mezilidské vztahy na planetě Zemi. A zrcadlo, které nastavili českým domácnostem, bylo pořádně ušmudlané. Co dodat k návratu opilého manžela či milostnému trojúhelníku…

VyVolení popustili uzdu fantazii, tentokrát při pátrání po mimozemšťanech. Mrkněte na video:

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Podobné články

Podobné články

Podobné články

Podobné články

Erotické hrátky? K těm nemusí VyVolené nikdo nutit. Mrkněte na video:

Podobné články

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.