Seriály a filmy

13. listopadu 2013 15:15

E. Bozonová

Video: Co vědí VyVolení o VyVolených? Všude byl Vlado!

Co, kdo, kdy, kde, s kým… Když VyVolení chtěli do VyVolených, co o nich všechno vědí? Své znalosti o nejpopulárnější reality show měli prokázat formou kvízu. „To je zase úkol o Vladovi!“ čertil se Honza.

Kvíz o nejúspěšnější řadě VyVolených čekal soutěžící hned po ránu místo rozcvičky, a jak se dalo čekat, podle Honzy bylo zase všechno špatně. Proč by měl plnit úkol, který je zase jenom o Vladovi! „Proč o Vladovi? Ty jsi už zfanatizovanej,“ pokusila se ho Pavlína trošku usměrnit. „Není tam jen on, tak se probuď!“ Jak se jmenovali soutěžící v první řadě? Které legendární hlášky se v ní zrodily? Kolik lidí soutěžilo? Zkrátka kdo, kde, s kým, jak dlouho... Nejlepší znalosti logicky musel prokázat Vladko, který si celou první řadu ve Vile odbydlil. Zkuste to s nimi:

Co víte o historii VyVolených?! 1. Vyjmenujte vítěze všech tří řad VyVolených 2. Vyjmenujte všechny soutěžící první řady VyVolených 3. Který soutěžící první řady byl ve Vile nejmladší? 4. O kolik hlasů porazil Vladko své dva finálové soupeře? Uveďte i jejich celá jména. 5. Co se stalo 18. listopadu 2005 poblíž Vily VyVolených? 6. Který či kteří soutěžící se oženil(i) přímo ve Vile? 7. Přiřaďte jména VyVolených z první série k následujícím hláškám: „Když přísahám, tak nelžu! A většinou ani když mluvím pravdu, tak nelžu.“ „Bůh ví, kam nás dají. Třeba nás budou k obědu čekat pavouci.“ „Už to přišlo. Mám tajný úkol. S tebou. Musíme se pomilovat. „Smrdí mi z huby, ale nepudu si je vyčistit, nebo bych se zgrcal.“ „Výborný hod, pane. Kdybych v ruce nedržel tác, tak bych vám i zatleskal.“ „Emile, ty když meleš, tak už ani nevíš, co meleš, a nejhorší je, že když se s tebou hádám, tak už taky ani nevím, co mluvím.“ „To bude takovej fičák, vole, až já vocaď vylezu, že to nepoberete ani jeden z vás.“ 8. Kolik dní strávil vítěz první řady VyVolených ve Vile? 9. Kolikáté místo obsadila Regina Holásková v první řadě VyVolených? 10. Kdo měl v první řadě VyVolených ve Vile sex? 11. Kolik diváků sledovalo velké finále první řady VyVolených? 12. Kolik tabulek čokolády snědli první VyVolení? 13. Do kterého státu se VyVolení během soutěže přestěhovali? 14. Jak se jmenovala rybka ve Vile?

Jak kdo vnímá realitu

Vzápětí ale bylo ještě hůř. Mnohem víc než první řada dalo překvapivě VyVoleným zabrat vytvoření vlastního kvízu o té čtvrté, v níž právě žijí. Nejvýkonnější byli Pavlína a Eva - obě dvě zplodily po devíti otázkách. A které se nejvíc povedly?

– Kdo neustále dával najevo, že Vlado patřil do roku 2005?– Kolik soutěžilo homosexuálů?– Kdo se podle Pavlíny choval ve Vile jako na hotelu?¨– Kdo je autor hlášky: Dneska bude pijavá Ať mi ten Vladko neleze na oči Kdyby se nějakým nedopatřením stalo, že bych to nevyhrál – Kdo byl u v jiné reality show? – Komu se mělo narodit dítě? – Kdo nejvíce obtěžoval ženy? – kdo spálil kachnu

Jak se VyVolení vypořádali s první i čtvrtou řadou show? Podívejte se na video:

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci, dnes na Prima Love ve 21:20!

Další Zúčtování a Výzva již zítra, v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Eva jede proti Vladkovi jako dračice a Honza ji popichuje. Koukněte na video:

V roli násilníka byl Jafar jako ryba ve vodě. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.