Seriály a filmy

28. listopadu 2013 13:37

E. Bozonová

Video: Romana si zařizuje domácnost?

Jako správná hospodyňka začala Romana balit svá zavazadla už ve středu odpoledne. Co kdyby ve Vile zapomněla něco životně důležitého! Zdá se, že se jí přitom připletlo pod ruku i pár věcí, které s sebou nepřinesla. Že by si zařizovala domácnost?

Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí,“ říká staré přísloví, kterým poučovala vnučku Barunku i babička ve stejnojmenné knize Boženy Němcové. K srdci si ho zřejmě vzala i Romana, která začala schraňovat své věci před očekávaným čtvrtečním Malým finále s opravdu dostatečným předstihem. Po Vile šmejdila jako motorová myš a sbírala, co jí přišlo pod ruku.

Oddaní pomocníci

Romanina horečná činnost inspirovala i Vladka s Pavlínou, kteří jí začali vyndávat věci ze šuplíků v kuchyni, aby prý nic nezapomněla. Vladko dokonce začal balit i židle na terase – určitě se jí šiknou do restaurace na předzahrádku. Ona je u baru a prohledává skříňky! To si dělá legraci, že jo?“ žasl Vladko. „Aby nevzala i plazmu, neměla bych se pak na co dívat,“ neodpustila si rýpnutí Pavlína. Romana zkrátka prolétla Vilou jako uragán. Jestlipak po jejím balení ještě vůbec někde něco zbylo?

Romana balila jako o závod. Podívejte se na video:

Malé finále už dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile poté? Sledujte Vilu živě na Prima love ve 21:50!

Olíbaný Vladko nakonec odmítl spoustu svých pusinek ukázat. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.