Seriály a filmy

29. listopadu 2013 11:28

Iveta Zábová

Video: Vladko Pavlíně: „A chodila bys se mnou?“

Včerejší Malé Finále definitivně rozhodlo a my po 3 měsících soutěže známe finalisty 4. řady reality show VyVolení: jsou jimi Vladko a Pavlína. Dvojice, která má k sobě hodně blízko, někdy až moc!

Jak to bylo od začátku

Vladko měl k Pavlíně, stejně jako k její dlouholeté životní partnerce Mirce, od začátku pobytu ve Vile velmi blízko. Ve změti nejrůznějších typů lidí, kteří se ve Vile pohybovali, si našel cestu k Lucce, Romaně a právě Pavlíně s Mirkou, o nichž už od samého začátku tušil, že ony dvě nejspíš nebudou pouhopouhé kamarádky. Ve chvíli, kdy svůj vztah popřely, prohlásil: „Tak to je poprvý, co jsem se v tomhle spletl.“ Holky ale zpočátku hrály ve Vile svou soukromou hru a nijak zvlášť se nezapojovaly, až potom, co Mirka vypadla v Duelu s Thomasem, se Pavlína začala rozkoukávat a všeobecně se družit.

Přátelé

Vladko měl v průběhu reality show o stabilní vztahy nouzi – jeho přátelství střídaly spory jako na houpačce, ale s Pavlínou si rozuměl snad po celou dobu soutěže. Oba jsou si velmi podobní – jsou upřímní, nebojí se toho druhého zkritizovat a zároveň umějí v rámci možností kritiku toho druhého přijmout. Umí se pohádat, ale bez zákeřností, a posléze si samotný spor v klidu vyříkat.

Začíná to být vážné

Několik posledních týdnů, jak je ostatní soutěžící postupně opouštěli, vznikal mezi Vladkem a Pavlínou vztah poněkud silnější, vážnější a… ano, je to skutečně tak… intimnější.

Ani jeden se nevyhýbá osobnímu kontaktu, od letmých pusinek, přes objímání a masírování až po plácání „na holou“ a mazlení se v posteli, které se prostému diváckému (i redaktorskému) oku může zdát jako úplně běžná milostná předehra. Jejich postelové hrátky by ani nebyly tak šokující, kdybychom neměli všichni na paměti jejich sexuální orientaci. A teď otázka: Mají ji na paměti oni dva?

Vladko s Pavlínou se totiž chovají jako partneři: příkladem za všechny bylo Vladkovo trapné seznamování se s Pavlíninou maminkou, během kterého se choval jako rozpačitý puberťák, nebo třeba jeho včerejší návrat z Duelu, během něhož bylo napětí mezi oběma téměř hmatatelné. Vzhledem k tomu, že měli oba dva v minulosti i vztahy či zkušenosti s partnery opačného pohlaví, nabízí se tu otázka: Co to mezi nimi vlastně je?

No a když se Vladko Pavlíny zeptá, jestli by s ním chtěla chodit, tak to už máme hlavu zamotanou úplně!

Co na to asi říká Mirka? A jak by se na jejich prapodivný vztah asi dívali Vladkův přítel?

Finálový souboj

Oba dva se už dnes večer setkají ve Finále, kde budou stát proti sobě v boji o 5 milionů korun. Jak ale Vladko sám včera řekl: „Myslím, že spíše než my dva, budou proti sobě zítra stát diváci a naši fanoušci.“

Nezapomeňte sledovat dnešní Finále ve 20:15 a pamatujte, že rozhodnutí je jen a jen na vás!

Hlasovat můžete ZDE.

Pokud nechcete na vítěze čekat doma na gauči, přijďte svého favorita podpořit sem k Vile! Plánek, jak se k nám dostanete, najdete níže:

Video: Vladko a Pavlína

Podobné články

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.