Seriály a filmy

26. září 2013 10:36

Iveta Zábová

Video: Vladkoland x Románská republika. Kdo s koho?

Středeční den byl v duchu souboje dvou států: Vladkolandu a Románské republiky. Oba státy si mimo jiné musely nakreslit svou vlajku a vymyslet slova své vlastní hymny, kterou pak jeho příslušníci hromadně přednesli obyvatelům cizí země. Jak celý den probíhal a koho státy vyhostily?

V rámci každého státu měli jeho obyvatelé za úkol podstoupit vlastní palcování: k dispozici bylo vše jako při tom skutečném: tabule, palce i kufřík s papíry na jméno! Vypalcovaný člen musel odejít do soupeřícího státu! Bylo jméno vyhoštěnce překvapením? A kdo si polepšil a který stát naopak příchod nového člena téměř zničil?

V rámci Románské republiky začala palcovat Nikol, která původně chtěla dát někoho jiného, ale dá stejného člověka. Zároveň dodala: „Jsme jenom lidi a uvidíme, co bude.“

Thomas: „Přemýšlel jsem, jestli to mám brát krátkodobě nebo dlouhodobě – jediný člověk, který mi ublížil tím, že mi vzal Zdeňku, je Nikol, ale nechtěl bych, aby šla z vily. Rozumíme si.“

Pepa: „Osoba, která mě tady docela zklamala a myslím si, že hledat si cestu zpátky k ní je nesmysl, protože to ani nejde. Dotyčná se zbláznila.“

Romana dala člověka, který je na ni protivný a kdy může, tak si do ní rýpne, a ji to mrzí. Lucii zraňuje, když do ní někdo šije, protože je egoistka a je chytlavá. Nakonec dala toho, koho vždy.

Ve Vladkolandu mluvil před zúčtovací tabulí Láďa, který chtěl rozdělit silný pár a vybral si Páju. Eva dala Ládíka, protože se projevuje méně než ostatní.

Mirka: „Ani bych nepostřehla, že tady nejsi. Snažila jsem si s tebou povídat, ani nevím, co bych si s tebou řekla.“

Pavlína: „Nevyznám se v něm, nevím, co si myslí, je to Láďa.“

Vladko dal Láďu se slovy „tohle ber jako radu“.

Láďa tak musel opustit Vladkoland a Thomas Románskou republiku! Oba se museli naučit hymnu svého nového státu. Láďu navíc jeho vypalcování docela sebralo! Jak bude hra na státy pokračovat? Ovlivní snad včerejší palcování dnešní Výzvu? To ještě uvidíme!

Sledujte nás dnes ve Zprávách z Vily v 19.40 a Výzvě ve 20.15!

Video: Palcování Románská republika

Video: Palcování Vladkoland

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.