Seriály a filmy

30. října 2013 17:52

E. Bozonová

Vladko, pozor – Thomas se vrací!

VyVolené čeká překvapení, z něhož bude mít nejmenší radost Vladko. Ve čtvrtek přivítá Tereza Pergnerová ve studiu během přímého přenosu Výzvy vyřazeného Thomase. Udrží nesmiřitelní rivalové emoce na uzdě, nebo mezi nimi opět dojde k ostřejší výměně názorů?

Ještěže dostal Vladko pár dnů na zotavení nervů. Bude je totiž určitě potřebovat ve čtvrtek, až znovu uvidí svého úhlavního nepřítele Thomase. V pořadí šestý vyřazený utrpěl v Duelu s Vladkem potupnou porážku v přímém přenosu – na své konto si připsal pouze 20 procent diváckých hlasů! Prohra to byla o to horší, že se utkal s opravdovým nepřítelem. Počáteční antipatie postupně mezi Thomasem a Vladkem přerostly v otevřené nepřátelství a oběma už působilo potíže jen dýchat ve Vile společný vzduch.

Další návrat?

Bude Thomas pouze dalším hostem ve studiu, nebo se načas nastěhuje zpátky do Vily? Co asi bude VyVoleným vykládat, ať už prostřednictvím kamer, nebo přímo ve Vile? Neklepne Vladka z nečekaného setkání s ním pepka? A jak na něj zareagují ostatní VyVolení? Nenechte si ujít přímý přenos čtvrteční Výzvy, na Primě ve 20:15!

Co je nového u VyVolených? Dívejte se na Denní rekapitulaci, na Prima Love ve 21:20!

Koho si vybere Lucka do Duelu? Nenechte si ujít přímý přenos Výzvy, ve čtvrtek na Primě ve 20:15!

Co by přidala Regina VyVoleným do kouzelných drinků? Mrkněte na video:

K přípravě kouzelného mejdanu stačí VyVoleným pár metrů krepáku. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.