Seriály a filmy

12. září 2013 08:50

E. Bozonová

Další Výzva už dnes, tábory ve Vile se přeskupují

Už dnes večer bude Eva vybírat soupeře do Duelu, takže atmosféra ve Vile dál houstne. Holky vytvořily dámský klub, Romanu nesnáší už snad úplně každý a Martin se dokonce probral k životu. Že by se bál nepřízně ostatních VyVolených?

Jakmile začali minulý týden VyVolení postupně ubývat, všeobecná pohoda ve Vile vzala definitivně zasvé. Málokdo z nich se však dokáže prezentovat jako samostatná individualita. Momentálně jsou soutěžící ve fázi hledání spřízněných duší a alespoň dočasného upevňování vztahů.

Růženka se probudila

Vzájemné vazby krystalizují a VyVolení se postupně přelévají mezi tábory jako améby. Výraznou změnou prošel Martin, kterému zřejmě konečně došlo, že svou mlčenlivostí a pozorováním dění zpovzdálí nebudí u soupeřů důvěru. Zahájil proto hledání parťáků, snaží se kamarádit úplně se všemi, ale nejvíc usiluje o Lucčinu přízeň. V tomto snažení se střetává s Láďou, který za zrzavou pohodářkou v posledních hodinách doslova dolézá.

Dámský klub

Pavlína, Mirka a Nikol utvořily dívčí spolek, k němuž se chvílemi přidává i Eva. Mají společného nepřítele – Zdeničku, kterou všechny upřímně nesnášejí. Té už zůstal pouze Thomas, k němuž se aspoň tulí pod peřinou. O jejich přízeň nikdo neusiluje, zůstávají osamoceni jako ostrůvek uprostřed moře.

Silná dvojka

Vladko a zúčtovaná Eva jsou zjevně dvě silné individuality, které zřejmě k životu ve Vile důvěrnější vztah nepotřebují. Výsadní postavení, i když nikoli právě pozitivní, zaujímá již delší dobu ve Vile Romana, kterou už nesnášejí snad úplně všichni. Vztah mezi ní a Evou dokonce vygradoval až k alergii, pomalu hraničící s nenávistí. Zdá se, že je Evinou nejžhavější kandidátkou na soupeřku v zítřejším Duelu. Opravdu ji Eva dnes večer vyzve, nebo z taktických důvodů zvolí jiného soupeře?

Nenechte si ujít další Výzvu v přímém přenosu na obrazovce Primy už dnes ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.