Seriály a filmy

3. října 2013 08:33

E. Bozonová

Důležité rozhodnutí již dnes večer. Sledujte pátou Výzvu ve 20.15!

Čtvrtek je dnem plným napětí a nerváků. Už dnes večer si totiž Eva vybere soupeře do pátečního Duelu. Bude to Pepa, Thomas nebo snad Nikol? Nenechte si ujít Výzvu v přímém přenosu na Primě ve 20.15!

Tentokrát bylo rozhodování, kterému soupeři dát palec v úterním Zúčtování, jednoduché – Eva a Vladko namíchli svým žertíkem s předstíraným těhotenstvím snad úplně všechny VyVolené, a tak jim nabídli pohodlný argument pro zúčtovací řeč. Z osmi jejich protivníkú využilo této příležitosti pět – na Vladka si troufli pouze Thomas a Honza, kteří si myslí, že by Vladkovým vyřazením ze hry dostali šanci bojovat o výhru noví lidé.

Tři sudičky

Evě dal palec Pepa – tihle dva si prostě nesedli od samého začátku, uražená Nikol a překvapivě i Lucka. A protože dalším žhavým kandidátem na cestu do Duelu zůstal i Thomas, rozhodování se tentokrát rozmělnilo mezi více kandidátů, a tudíž na Evino „vypalcování“ stačily tři hlasy.

Válka půvabů?

V pátek večer můžeme očekávat další velký souboj. Eva se určitě vyzbrojí mimo jiné i výraznou image, která by v boji proti chlapům mohla na leckterého diváka zabrat. Sexy postavu a dlouhé nohy jí těžko může někdo upřít. Pokud ale vyzve Nikol, se ženskými zbraněmi rozhodně nevystačí. Vypalcovaná blondýna má tudíž o čem přemýšlet, správná volba soupeře bývá leckdy pro výsledek Duelu klíčovou. Její rozhodnutí, kterým ovlivní celý svůj další osud v reality show, se dozvíme v přímém přenosu už dnes večer. Nenechte si ujít pátou Výzvu na Primě ve 20.15!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19.40!

Další Výzva v přímém přenosu už dnes večer. Sledujte Primu ve 20.15!

Podobné články

Jak se vypořádat s nepřítelem? VyVolení vyzkoušeli mrkvové voodoo. Koukněte se na video:

Podobné články

Ládík se pořádně rozjel. Mrkněte na video:

Podobné články

Podobné články

S dodržováním pravidel si VyVolení moc hlavy nelámou. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.