Seriály a filmy

17. října 2013 19:26

E. Bozonová

Láďa šokoval. Do Duelu zvolil Honzu!

V úterý VyVolení vypalcovali nesmělého Ládíka a čekání na jeho čtvrteční ortel bylo mimořádně napínavé. Koho si zvolí za soupeře do Duelu? Bude taktizovat, nebo vybírat srdcem? Nevyzpytatelný benjamínek Vily nakonec všechny překvapil – do Duelu s ním půjde Honza!

S Thomasovým odchodem zmizel z Vily i úhlavní nepřítel a jeho prohry v Duelu s Vladkem upřímně litoval jenom Honza. A tak VyVolení museli při úterním palcování sáhnout do vlastních řad. Rozhodovali většinou podle momentální situace ve Vile či podle toho, jak si s kým rozumějí. A tak není divu, že to odnesl nenápadný Láďa.

Tichá voda domlela?

Někteří ho považují za tichého a hodného hocha, jiní za velkého stratéga. V Láďovi aby se zkrátka čert vyznal. Právě nejistota protivníků, co si o něm vlastně mají myslet, dovedla Láďu v sedmém Zúčtování až k zelenému šátku. Tichá voda byla tudíž poslána do Duelu a bude se konečně muset projevit.

Hrozba pro všechny

Eva prohlásila, že neví, co si o něm má myslet. Honza mu zase vytýká, že sedí v koutě a vyčkává. Kdyby nebyly úkoly, možná by se ani nepohnul. A nejtvrdší byla Pavlína, která prohlásila, že neprojevuje žádné emoce, je chladný, pohodlně proplouvá a čerpá energii z druhých. Vzápětí po Zúčtování se Láďa proměnil jako mávnutím kouzelného proutku v nezralého pubertálního frajera. Jeho soupeři tudíž neměli šanci odhadnout, jak se při Výzvě zachová. Spočítá to někomu z trojice, která ho do Duelu poslala? Vyřídí si účty s Lucií za pondělní ostrou hádku, kterou by mohl vnímat jako zradu? Nebo bude vybírat podle odhadu síly jednotlivých soupeřů?

Benjamínkova premiéra

Láďovo rozhodnutí o něm konečně vypovídá něco víc, než jen že je ve Vile jedním z účastníků reality show. Konečně se projevil a naznačil svůj způsob myšlení. Pokud se z pátečního Duelu vrátí, budou mít jeho soupeři konečně alespoň nějaké vodítko pro nesnadnou orientaci v jeho hlavě. Kdo zítra zvítězí v Duelu? Hlasujte pro svého favorita!

PŘES INTERNET HLASUJTE ZDE

Výsledky hlasování budou zveřejněny v pořadu VyVolení – Duel na Primě

Pro Láďu posílejte SMS ve tvaru LADISLAV na tel. č. 906 02 03

Pro Honzu posílejte SMS ve tvaru HONZA na tel. č. 906 02 03

SMS hlasování

hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice maximální počet SMS z jedné SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola cena SMS je 3 Kč včetně DPH

Hlasování prostřednictvím Facebooku

v rámci jednoho Hlasovacího kola je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a pouze jednou webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil, reprezentující jeho osobu, a který je fanouškem facebookové stránky https://www.facebook.com/vyvoleni2013 hlasování se divák zúčastní prostřednictvím tlačítka „HLASUJTE“, umístěného na webové stránce http://iprima.cz/vyvoleni po stisknutí uvedeného tlačítka bude divák nasměrován na facebookovou stránku http://www.facebook.com/vyvoleni2013, kde má prostřednictvím příslušné aplikace možnost hlasovat pro konkrétního kandidáta

Kompletní pravidla hlasování naleznete zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni/herni-rad-vyvoleni

Všechny platné hlasy pro konkrétního kandidáta, zaslané prostřednictvím Webového hlasování, a hlasy zaslané prostřednictvím SMS budou sečteny. Výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu na obrazovkách TV Prima v 18.00 hodin.

*Hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice, přičemž maximální počet SMS z 1 SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola. MEDIA SUPPORT sečte všechny hlasy platně zaslané SMS v rámci příslušného Hlasovacího kola pro jednotlivé kandidáty a výsledek předá Vysílateli. Vysílatel následně sečte hlasy platně zaslané prostřednictvím SMS s hlasy platně zaslanými v rámci Webového hlasování.

Co se děje ve Vile po sedmé Výzvě? Sledujte přímý přenos Vila Živě, na Prima Love ve 21:50!

Podobné články

Vyřvat do nebe, koho mám rád? VyVolené to tak vzalo, že si padali kolem krku. Mrkněte na video:

Podobné články

Podobné články

Podobné články

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.