Seriály a filmy

27. září 2013 18:43

E. Bozonová

Pepa ve Vile: Jak mu svědčí izolace

Jednatřicetiletý sympaťák z Rokycan naskočil do Vily VyVolených téměř až v druhém poločase, zatím v ní ale příliš nevynikl. Jak se mu daří sžít se soupeři, pro něž představuje především další komplikaci v cestě za vysněnými pěti miliony?

Je suverén, tváří se, jakoby mu patřil celý svět, a tvrdí o sobě, že je nevyléčitelný lamač dívčích srdcí. Zřejmě i na tohoto „koníčka“ doplatil jeho téměř šestiletý vztah, z nějž má pětiletou dceru. Potrpí si na brunetky, lákají ho ale spíš temperamentní holky do nepohody. Do oka mu padla Nikol, takže od první vteřiny systematicky usiluje o získání jejích sympatií. Zatím ale stagnuje na mrtvém bodě.

Vyjde s každým

A stagnuje nejen pokud jde o Nikol, ale prakticky ve všem. V rámci seznamovací strategie jakoby neměl svůj názor. Se všemi je zadobře, na každého se usmívá, a když má někdo problém, chápavě mu přikyvuje. Pokud VyVolení plní úkoly, sice se snaží, nicméně je vždy zasunut kdesi v pozadí. Pepa zkrátka zatím příliš neplní, co divákům slíbil - dělat pořádnou show. Pobyt ve Vile si užívá jako luxusní dovolenou a do vztahů ostatních VyVolených jakoby zatím vůbec nezapadal. Probudí se konečně, nebo to dotáhne hodně daleko jako nenápadný článek soukolí, potřebný jenom do počtu?

Sledujte Zprávy z Vily v 19:40!

Nenechte si ujít dnešní Duel, na Primě ve 20:15!

Zajímají vás nejnovější události ve Vile? Sledujte Denní rekapitulaci, na Prima Love ve 22:35:

VyVolení si zahráli Mrazíka. Jak se s ním vypořádali? Koukněte sem:

Eva předstírá, že je těhotná s Vladkem. Mrkněte, jakou dokáže rozehrát komedii:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.