Seriály a filmy

12. srpna 2013 13:40

Dagmar Dandová

Redaktorka Prima Stylu ve Vile VyVolených: Vyzkoušela postele, kuchyň i sprchu. Bude bitva o záchod?

Poslali jsme do vily redakčního zvěda – redaktorku Dášu Dandovou. Neváhala vlézt soutěžícím až do postele a zjistila, že na jeden záchod připadají čtyři zadnice! To bude fičák!

První pocit z vily? Příjemný. Rozhlížím se. Zahrádka s menším bazénem a vířivka, rohový bar, polštáře na sezení… Ale po chvilce mi dochází, že soutěžící tady budou zavřeni skoro čtvrt roku, a že to rozhodně nebude žádná legrace.

Pocit po pár minutách? Panika. Co tam, proboha, ti lidé budou dělat? V bazénku si moc nezaplavou a po zahradě si rozhodně nezaběhají. Hned mě napadá otázka, jak se budou účastníci reality show hýbat a kolik asi během pobytu přiberou? A co ostatní věci?

„Vyzkoušela jsem si strávit ve vile během první řady VyVolených 24 hodin a první, co mi lidé z Primy udělali, bylo to, že mi sebrali cigarety, což byl hrozný psychologický nátlak. Okamžitě jsem za dvě hodiny byla nervózní . Pak jsem si teprve uvědomila, když nám dali pár cigaret na příděl, co je to za rozjetou hru,“ řekla mi moderátorka reality show Tereza Pergnerová.

„Moc dobře si potom to zážitku dokáži představit do jakých situacích se asi dostávají soutěžící, a co je čeká. Držím jim hrozně palce, aby byli silní a nebyli takový poseroutkové jako já,“ dodala.

Jak to vypadá ve vile?

Celému prostoru dominuje obývák s velkou sedačkou se spoustou polštářů, která vypadá velice pohodlně. Pro soutěžící je televize v podstatě jediným kontaktem s okolním světem. Nalevo je velká kuchyň, kde si budou soutěžící sami vařit. Nákup jim vždy lidé ze štábu dají ke vchodu do vily a pak už se musí o stravu starat jen oni. Zkontrolovali jsme vybavení kuchyně a vypadá to dobře: dvě trouby, velká lednice, prostorný sporák….

Ale až se tam bude motat všech dvanáct soutěžících najednou, už to taková pohoda nebude. Ve vile jsou dvě ložnice, jedna v červenooranžových barvách, kde jsou čtyři manželské postele a druhá ve světlých odstínech.

Nejhorší ve vile je asi koupelna. Ne, že by to nebyla hezká místnost: dvě sprchy, velká vana, dvě umyvadla a dva záchody, ale všude okolo jsou prosklená okna, za kterými jsou lidé, co vás natáčí. Ta okna jsou sice úplně všude, ale v koupelně jsou nejvíc stresující. V klidu se pak vysprchujte, když víte, že na vás míří kamery a váš zadek se pak bude promítat do milionů českých domácností.

„Během dne ve vile jsem do sprchy nešla. Měla jsem trauma, že mě někdo uvidí nahou, tak jsem se radši nemyla,“ prozradila mi Pergnerová. „Kolegyně z Primy ale vymyslely, jak se sprchovat a obelstít okno s kamerou. Myslím, že Petra Voldánová na to přišla, ale já to rozhodně neriskovala.“

Na dvanáct soutěžících čekají pouze tři záchody. Dva v koupelně a jeden venkovní v prádelně. Ale naštěstí při konání potřeby nikdo nikoho natáčet nebude. I když….

„Záběry z toalet se nevysílají, ale stejně jsou tam průmyslové kamery kvůli bezpečnosti. Když jsem byla ve vile, tak jsem čůrala takovým zvláštním způsobem, aby nic nebylo vidět,“ uvedla hlavní moderátorka reality show.

Vyzkoušela jsem, jaké to je dojít si na záchod ve vile VyVolených, ale ten pocit, že mě přitom někdo natáčí, i když se to nevysílá, je prostě zničující.

Další novinky, informace a zajímavosti o další řadě VyVolených najdete ZDE

Nejzajímavější místnost ve vile VyVolených je zpovědnice. Malý prostor se zrcadlem, který je rudě vypolstrovaný a vy se v něm připadáte jako v blázinci. Přesně takový ten prostor, kam vás zavřou ve svěrací kazajce, kde jsou měkké stěny, abyste si nic neudělali. Účastníci reality show naštěstí (snad) kazajku potřebovat nebudou, ale ta rudá barva působí tak agresivně, že bych se nedivila, kdyby z toho nějakému soutěžícímu přeskočilo a začal by mlátit na zrcadlo, že chce ven. No uvidíme…

Vila v číslech"

Vila se stavěla čtyři týdny a dva dny. Stavělo ji 40 až 80 lidí, a podle stavbyvedoucího bylo úplně nejtěžší ze všeho dodržet stanovený termín. Zastavěná plocha je 690 metrů a obytná plocha 398 metrů. Soutěžící budou mít k dispozici i prádelnu s velkou pračkou a sušičkou.

Zprávy z vily VyVolených uvidíte dnes na Primě v 19.40.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.