Rekap na Love: Záhada VyVolených!

VyVolení za sebou mají další den plný zábavných záležitostí. Jako je třeba evakuace. Ve spodním prádle a ve stresu se museli rychle sbalit a strávit pár nepříjemných chvil v zásobárně. Co si vzali s sebou? Co vzkázali svým blízkým, kdyby nepřežili? To uvidíte dnes na Prima love ve 21.20!

VyVolení pomalu ale jistě začínají taktizovat. Pochopili, že jen jejich existence ve vile jim další přítomnost nezajistí. Do všeho přemýšlení a soutěžení se jim přihodila taková nemilá věc. Bezpečnostní školení se nevyhýbají ani reality show, takže obyvatelé vily si museli rychle sbalit všechny saky paky a ukázat, jak pracují ve stresu. Určitě si umíte představit, kdo hysterčil více a kdo méně!

Boss Eva vyhlásila megafonem evakuaci Vily a rozespalí VyVolení ve spodním prádle se museli rychle uklidit do zásobovací místnosti. VyVolení se nechali štábem krásně potrápit a jejich hysterie nabrala obrátky!

To vše uvidíte dnes na Prima love ve 21.25! Podívejte se, co vás dnes v Rekapu čeká:

Víte o tom, že záhadný Martin má pifku na Nikol? A Nikol se začíná bát...

Podobné články

El Nino sice z vily odešel, ale nakonec se mu stejně moc nechtělo. Projděte si s ním zákulisí VyVolených!

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.