Rekap na Love: Záhada VyVolených!

VyVolení za sebou mají další den plný zábavných záležitostí. Jako je třeba evakuace. Ve spodním prádle a ve stresu se museli rychle sbalit a strávit pár nepříjemných chvil v zásobárně. Co si vzali s sebou? Co vzkázali svým blízkým, kdyby nepřežili? To uvidíte dnes na Prima love ve 21.20!

VyVolení pomalu ale jistě začínají taktizovat. Pochopili, že jen jejich existence ve vile jim další přítomnost nezajistí. Do všeho přemýšlení a soutěžení se jim přihodila taková nemilá věc. Bezpečnostní školení se nevyhýbají ani reality show, takže obyvatelé vily si museli rychle sbalit všechny saky paky a ukázat, jak pracují ve stresu. Určitě si umíte představit, kdo hysterčil více a kdo méně!

Boss Eva vyhlásila megafonem evakuaci Vily a rozespalí VyVolení ve spodním prádle se museli rychle uklidit do zásobovací místnosti. VyVolení se nechali štábem krásně potrápit a jejich hysterie nabrala obrátky!

To vše uvidíte dnes na Prima love ve 21.25! Podívejte se, co vás dnes v Rekapu čeká:

Víte o tom, že záhadný Martin má pifku na Nikol? A Nikol se začíná bát...

El Nino sice z vily odešel, ale nakonec se mu stejně moc nechtělo. Projděte si s ním zákulisí VyVolených!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.