Seriály a filmy

8. října 2013 12:12

E. Bozonová

Šesté Zúčtování již dnes. Koho VyVolení mezi sebou nechtějí?

Pravidla reality show jsou neúprosná, a tak se v úterý večer musí konat další Zúčtování, kdyby venku padaly trakaře. Kdo dostane tentokrát nejvíc palců? Koho VyVolení pošlou do pátečního, v pořadí již šestého Duelu? Sledujte přímý přenos na Primě ve 20:15!

Je úterý, a tak večer zákonitě dojde ve Vile VyVolených na další povinné vyřizování účtů. Tentokrát může zůstat klidná jenom Eva, která má jako vítězka předchozího klání s Pepou imunitu. Podle chování soutěžících je tentokrát téměř nemožné odhadnout, na koho to slovo padne. Pro šesté Zúčtování se zatím nerýsuje jednoznačný favorit. Rozhodně to však neznamená, že by ve Vile panovala harmonie.

Kujme pikle…

Sotva se zhaslo, rozpoutal Thomas jako hlava buldočince ve velké ložnici konspirativní debatu, jak vytáhnout do boje proti Vladkovi. Tři palce má zřejmě Vladko jisté – chystají se na něj Lucka, Honza a Thomas. Lucka se totiž rozhodně brání dát palec Romaně, bojí se, že by s ní pak pádila rovnou do Duelu. S partou spiklenců byla v ložnici sice ještě Nikol, ta se ale k debatě odmítla vyjádřit.

Thomas chce být hrdinou

Na největší krásku Vily Nikol uspořádal Thomas dokonce nátlak. Chce po ní, aby ho vypalcovala, protože by prý mohl vyzvat Vladka do Duelu. A stal by se pak hrdinou Vily! Že by to taky mohl být jeho definitivní konec v show, na to zřejmě ani nepomyslel.

Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Co se děje právě teď? Nenechte si ujít přímý přenos VyVolených Vila živě, poprvé dnes na Prima Love ve 21:50!

Další Zúčtování již dnes, v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Podobné články

Po kom se VyVoleným nejvíc stýská? Mrkněte se na video:

Podobné články

Podobné články

Podobné články

VyVolení natočili srdceryvný příběh Zdeničky a Thomase. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.