VIDEO: V prvních VyVolených to byl ale fičák

Když se sejdou dva kohouti na jednom písečku, je o problém postaráno. A ještě když jsou ti dva kohouti „profláknutí“ Vladko Dobrovodský a Petr Zvěřina, je jasné, že to snad nebude ani fičák, ale rovnou uragán.

Pánové si nepadli do oka už od začátku. Vladkovi, který byl sice trošku choleričtější, nicméně v zásadě celkem dobrosrdečný, silně nepadl do oka Petrův agresivní styl. A když se tak na něj jednoho dne Petr sprostě rozeřval, Vladko to prostě, jak se lidově říká, „nevydejchal“.

Diskutovalo se o lidské slušnosti a hodnotách, o nichž by člověk při sledování jejich hádky docela zapochyboval.

Podívejte se sami a napište nám, co si o Petrovi s Vladkem myslíte:

Pravda ale je, že druhý společný výstup obou pánů byl o dost divočejší než ten první. To už hned na začátku vyzval Petr Vladka k tomu, aby problém vyřešili raději venku, což ovšem inkriminovaný odmítl. Nakonec došlo na spousty nadávek a urážek plynoucích z úst obou zúčastněných.

Ostatně, podívejte se taky:

Další novinky, informace a zajímavosti o nové řadě VyVolených najdete ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.