Seriály a filmy

16. září 2013 16:30

E. Bozonová

Vladko se stále má co učit. V tangu ho trumfl Thomas!

Nadaný tanečník Vladko, který odmalička snil o kariéře baletního mistra, dostal ve Vile flastr od konkurenta, od něhož to nejmíň čekal. Klasické argentinské tango ho učil Thomas!

Není klasika jako klasika. O tom se znovu přesvědčil Vladko, jehož životním sněm byl odjakživa klasický balet. Ve standardních tancích nečekaně našel ve Vile konkurenta, od nějž by to čekal nejméně – lekci argentinského tanga dostal od Thomase, který dost neochotně přiznal, že kdysi tančil téměř závodně. Partnerku Vladka po terase pořádně prohnal a podařilo se mu nacpat mu do hlavy i do nohou alespoň základy jedné z nejnáročnějších tanečních závodních disciplín.

Atmosféra ve Vile houstne. Koho dalšího VyVolení mezi sebou nechtějí? Sledujte další Zúčtování v přímém přenosu na Primě v úterý ve 20.15!

Zprávy z Vily dnes na Primě v 19.40!

Denní Rekapitulace dnes na Prima love ve 21.20!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.