Seriály a filmy

16. září 2013 16:30

E. Bozonová

Vladko se stále má co učit. V tangu ho trumfl Thomas!

Nadaný tanečník Vladko, který odmalička snil o kariéře baletního mistra, dostal ve Vile flastr od konkurenta, od něhož to nejmíň čekal. Klasické argentinské tango ho učil Thomas!

Není klasika jako klasika. O tom se znovu přesvědčil Vladko, jehož životním sněm byl odjakživa klasický balet. Ve standardních tancích nečekaně našel ve Vile konkurenta, od nějž by to čekal nejméně – lekci argentinského tanga dostal od Thomase, který dost neochotně přiznal, že kdysi tančil téměř závodně. Partnerku Vladka po terase pořádně prohnal a podařilo se mu nacpat mu do hlavy i do nohou alespoň základy jedné z nejnáročnějších tanečních závodních disciplín.

Atmosféra ve Vile houstne. Koho dalšího VyVolení mezi sebou nechtějí? Sledujte další Zúčtování v přímém přenosu na Primě v úterý ve 20.15!

Zprávy z Vily dnes na Primě v 19.40!

Denní Rekapitulace dnes na Prima love ve 21.20!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.