Seriály a filmy

7. ledna 2014 17:50

Dagmar Dandová

Už víme, kdo bude první porotkyní X Factoru! Je to sexy zpěvačka

Na pěveckou show X Faktor se můžete těšit již na jaře! Televize Prima ve spolupráci s televizí JOJ bude hledat nejlepšího zpěváka s tím správným X faktorem! A už jsme zjistili, kdo bude jedním z porotců. Svou účast potvrdila Celeste Buckingham.

„Ano, je to oficiální. Jsem porotkyně X Factoru,“ potvrdila zpěvačka na sociálních sítích.

Celeste Buckingham je slovenská zpěvačka americko-švýcarského původu, která se v Čechách proslavila v pěvecké soutěži. V součanosti žije v americkém Tennessee, ale kvůli X Factoru se vrátí zpět k nám.

Celeste v roce 2012 vydala své debutové album Don't Look Back. Nejvíc bodoval hit Run run run. Zpěvačku dokonce podpořil v kariéře i milionář Donald Trump.

Mrkněte se na hit Celeste Buckingham a Majka Spiria I Was Wrong.

Více o X Factoru:

Talentová soutěž, která má prvky reality show, má původ v Británii. Poprvé ji mohli vidět angličtí diváci už v roce 2004. X Faktor si dává za cíl najít mezi neznámými a „obyčejnými“ lidmi pěvecký talent a udělat z něj hvězdu. Show láme rekordy ve své sledovanosti i na americkém trhu, kde je hlavním porotcem sám zakladatel Simon Cowel.

Soutěž, jež hledá unikátní pěvecký talent, je určená pro mladé, ale i starší jednotlivce, dvojice či skupiny s jedním společným znakem. Přihlásit se můžou soutěžící do čtyř kategorií - ženy, muži, starší 28 let a skupiny.

Porota a diváci budou hledat tzv. X faktor, tedy charisma, které dokáže udělat z obyčejného zpěváka světovou hvězdu!

Show uvidíte v první polovině roku 2014!

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.