X Factor zavítá i do Čech!

Na zpěváckou show X Faktor se můžete těšit i v Čechách! Televize Prima ve spolupráci s televizí JOJ bude na jaře roku 2014 hledat nejlepšího zpěváka s tím správným X faktorem!

Talentová soutěž, která má prvky reality show, má původ v Británii. Poprvé ji mohli vidět angličtí diváci už v roce 2004. X Faktor si dává za cíl najít mezi neznámými a „obyčejnými“ lidmi pěvecký talent a udělat z něj hvězdu. Show láme rekordy ve své sledovanosti i na americkém trhu, kde je hlavním porotcem sám zakladatel Simon Cowel.

Soutěž, jež hledá unikátní pěvecký talent, je určená pro mladé, ale i starší jednotlivce, dvojice či skupiny s jedním společným znakem. Přihlásit se můžou soutěžící do čtyř kategorií - ženy, muži, starší 28 let a skupiny.

Porota a diváci budou hledat tzv. X faktor, tedy charisma, které dokáže udělat z obyčejného zpěváka světovou hvězdu!

Show uvidíte v první polovině roku 2014! Pro více informací sledujte www.iprima.cz

Sdílejte článek
Štítky X Factor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.