Drama mezi herci Zasněné lásky? Can Yaman napsal na sociálních sítích vzkaz představitelce Sanem

Třicetiletý herec a momentální hvězda Turecka, Can Yaman, nedávno oslavil velké životní jubileum. Na téma oslavy poděkoval i svým fanouškům a některým nepoděkoval. Drama mezi hlavními hvězdami Zasněné lásky je podle tureckých médií na spadnutí. Posuďte sami.

Can Yaman patří mezi nejobletovanější herce Turecka a podle všeho to vypadá, že ho čeká mezinárodní kariéra. Tvrdí se, že Yaman získal už dvě role v italském filmu. Možná za to může i turné po Evropě, které herec započal ke konci podzimu, aby tak společně s fanoušky oslavil obrovský úspěch seriálu Zasněná lásky. Přítomnost Cana Yamana ve španělských, italských a řeckých městech způsobila u žen a dívek doslova hysterii. Fanynky herce totiž stanovaly před jeho hotelem, nebo na něj čekaly tisíce žen na letišti. A reakce Cana Yamana? V momentě, kdy to bylo možné, rozdával objetí a selfie na počkání.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE. TADY JI MŮŽETE SLEDOVAT

Oslava narozenin tureckého herce propíraná v médiích

Jak jsme již psali, Can Yaman oslavil 8. listopadu třicáté narozeniny, které strávil se svými kamarády a rodiči v klubu. Turecká média očekávala přítomnost jeho herecké kolegyně Demet Özdemir , kterou diváci dobře znají jako Sanem ze Zasněné lásky. Ta se ale na oslavě narozenin neobjevila. Sedmadvacetiletou krásku spojují s Canem Yamanem už od začátku natáčení média, ačkoliv romantický vztah oba herci popírají. Demet ale svému kolegovi a kamarádovi, jak ho sama označuje, nepopřála k narozeninám ani na sociálních sítích, což turecká média vyburcovala k tomu, aby tvořila nové a nové teorie o jejich (možná nikdy neexistujícím) vztahu.

JAKÁ JE NEJOBLÍBENĚJŠÍ EPIZODA ZASNĚNÉ LÁSKY CANA YAMANA? PŘIZNAL, KDY SE NEJVÍC ZASMÁL

Po bujaré oslavě a nesčetných přáních na sociálních sítích od fanoušků a známých se herec rozhodl veřejně poděkovat. Ve zprávě ale dodal podivnou připomínku, která by mohla odkazovat na mediální teorie o jeho domnělé přítelkyni a herecké kolegyni ze Zasněné lásky.

"Děkuji všem, kteří upřímně oslavili moje narozeniny a děkuji i těm, kteří ne," napsal Can Yaman na sociální sítě.

Vztah s herečkou ze Zasněné lásky

Je tak možné, že turecký herec reagoval na to, že představitelka Sanem mu nepopřála k narozeninám, nebo si jen vystřelil z mediálního kolotoče, který způsobili novináři.

Can Yaman má ale o vztahu s hereckou kolegyní, který byl velice intenzivní v letech 2018 a 2019 při natáčení Zasněné lásky, jasno.

"Náš vztah je pro mě velice cenný, drahocenný a speciální. Vždycky to tak bude a nezáleží na tom, co se stane," vysvětluje tajemně Can Yaman.

10 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HVĚZDĚ ZASNĚNÉ LÁSKY

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE po od 16. a 17. hodině.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE A ZDARMA DOSTUPNÁ V ARCHIVU ZDE


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.