Seriály a filmy

26. listopadu 2019 22:00

Petra Kloidová

Poznejte herecké obsazení a postavy telenovely Zasněná láska

Poznejte televizní charaktery tureckého seriálu Zasněná láska společně s jejich představiteli. Kteří herci přecházejí ze seriálu Příchuť lásky do Zasněné lásky?

Už v sobotu uvidíte premiéru tureckého seriálu Zasněná láska na Prima LOVE. Po 16. hodině vás okouzlí krásná atmosféra humorného seriálu o velké lásce.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE ZDE

Poznejte seriálové charaktery nové telenovely Zasněná láska:

Zasněná Sanem Aydin

Půvabná a veselá dívka pomáhá otci s obchodem a žije šťastně, dokud ji rodina nenutí, aby se vdala. Zamíří do světa, hledá pomoc u starší sestry Leyly a seznamuje se s majitelem velké reklamní agentury a jeho dvěma syny. Je jí 25 let.

Hlavní postavu telenovely Zasněná láska hraje herečka Demet Özdemir.

Sexy fotograf Can Divit

Pohledný, charismatický, sebevědomý a slavný fotograf nemá nejmenší chuť vázat se na jedno místo. Starší syn majitele velké reklamní firmy je zvyklý cestovat po světě a neupínat se k ničemu, co by si nemohl vzít sebou. Ale když potkává Sanem, poznává něco, co ještě nezažil. Je mu 29 let.

Postavu Cana si zahrál slavný Can Yaman. Ten ztvárnil i hlavní postavu v seriálu Příchuť lásky.

Zodpovědný bratr Emre Divit

Azizův mladší syn nemá schopnosti ani šikovnost, aby převzal otcovu reklamní firmu. Jediné, co mu nechybí, jsou ambice. Aby dosáhl svého, neváhá pletichařit proti vlastnímu bratrovi Canovi a podaří se mu ošálit Sanem, aby mu v tom pomohla. Je mu 27 let.

Bratra Cana hraje Birand Tunca.

Úzkostlivá sestra Leyla Aidin

Sanemina starší, rozumnější a těžce pracující sestra má relativně úspěšnou kariéru v Azizově reklamní firmě. Sní, že se jednoho dne dostane do jejího vedení. Rodina je na ni pyšná. Ode dne, kdy získala práci, obdivuje Emreho. Je jí 27 let.

Sestru Sanem si zahrála Öznur Serçeler.

Otec Aziz Divit

Majitel úspěšné reklamní agentury je otcem Cana a Emreho. Svou firmu vystavěl od nuly a má jasnou představu o tom, kdo by ji měl po něm převzít. Miluje život a užívá si každou jeho vteřinu. Nenechá na sobě znát, že už mu je 60. Ale aniž by to někdo věděl, je vážně nemocný.

Otce hlavní mužské postavy ztvárnil herec Ahmet Somers.

Zebercet

Zvláštní mladík je zamilovaný do Sanem od první chvíle, co ji poznal. City, které prožívá, ho ničí. Nikdy nedokázal Sanem říct jedinou souvislou větu, ale pořád se na ni lepí a zoufale se snaží získat si její pozornost. Je mu 25 let.

Humorný charakter zahrál turecký herec Cihan Ercan.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.