Sexy herec Can Yaman ze Zasněné lásky v lednu 2020 přeruší kariéru

Zastavit rozjetý rychlík, jak teď vypadá kariéra tureckého herce Cana Yamana, kterého můžete každý den vídat v evropském seriálovém hitu Zasněná láska na Prima LOVE, se zdá být nemožné. Jenže služba vlasti je služba vlasti.

Třicetiletá hvězda Zasněné lásky je momentálně jedním z nejpopulárnějších herců v Evropě právě díky jmenovanému seriálu, jenž v jeho domovině, ale i ve Španělsku, Itálii a Řecku slaví obrovské úspěchy. Mladý herec je v této době na vrcholu kariéry. Té se ale bude muset na nějakou dobu vzdát.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE. TADY JI MŮŽETE SLEDOVAT

Can Yaman na vojně

Vystudovaný právník, který se profese zřekl v rámci herectví, se v lednu 2020 podle tureckých médií bude muset odebrat na třítýdenní vojenskou službu, která je v Turecku povinná. Povinná vojenská služba pro obyčejného Turka může trvat 15 měsíců, pro vysokoškoláky 6 měsíců. Muži, kteří žili dlouhodobě v cizině, se mohli za 300 000 korun českých vykoupit, ačkoliv i tak museli nastoupit na krátký vojenský výcvik, jenž trval 21 dní. Od roku 2011 je ustanoven nový turecký zákon, jenž dovoluje Turkům žijícím v cizině nebo mužům nad třicet let, vykoupit se kompletně za stejnou částku bez toho, aby museli nastoupit i na základní třítýdenní výcvik.

Takový krok viditelně Can Yaman neplánuje, protože už v létě prosákla informace, že se Yaman na třítýdenní pobyt v armádě chystá. To u fanynek vyvolalo vlnu nevole a herec musel začít jednat. Na svých sociálních sítích vydal několik videí, kde se rozhodl fanynkám vysvětlit, proč se rozhodl odebrat se na vojnu. Vysvětlil, že vojna není taková tragédie, jak si zastánci herce myslí.

Ačkoliv je pro běžné Turky 300 000 korun k vykoupení z vojenské služby obrovskou částkou, na kterou nedosáhnou, Can Yaman by si ji dovolit mohl. Jenže pro turecké muže je vojna jedním z dalších tradic, jak oslavit roli muže ve společnosti. Povinná vojenská služba je stále považována za otázku cti. Otcové očekávají, že jejich synové nastoupí na vojnu. Odchod na vojnu je doprovázen oslavami, hostinami a mladí muži dostávají dary, například ve formě zlata.

Hvězda ze Zasněné lásky tak možná ztratí svůj pověstný účes, ale jako seriálová postava Cana Devita milujícího pravdu a ctnost, je to klasické rozhodnutí, které fanynky nemůže překvapit.

Zasněná láska a původ hvězdy první velikosti

Can Yaman 8. listopadu oslavil životní jubileum tím nejlepším způsobem – pracovním úspěchem, který v Turecku nemá obdoby. I proto se spekuluje o čemkoliv, co se Yamana jakkoliv týká. Média se ptají, jaký je přesně původ slavného herce, dlouhou dobu se psalo, že je Can Yaman původem Albánec, ale herec měl letos v červnu možnost vše vysvětlit na pravou míru, sám sebe popisuje jako muže, který má předky poněkud blíž k střední Evropě, než by se dalo čekat.

PŮVOD CANA YAMANA ZE ZASNĚNÉ LÁSKY SE DOZVÍTE TADY

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 16. hodině.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE A ZDARMA DOSTUPNÁ V ARCHIVU ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.