To je překvapení! Sexy Can Yaman ze Zasněné lásky není Turek. K Čechům má blíž, než si myslíte

Třicetiletý herec a momentální hvězda Turecka, Can Yaman, ztvárňuje hlavní mužskou roli v seriálu Zasněná láska. Už jsme vás informovali, že herec není Turek, ale Albánec. Can Yaman však nedávno upřesnil, že to není tak úplná pravda, jeho původ je nám o něco blíž, než jsme si mysleli.

Hvězda Zasněné lásky má momentálně turné po západní Evropě, kde strhla obrovskou vlnu hysterie. Specificky Španělsko, Itálie a Řecko v poslední době oka nezamhouřilo, a tím myslíme hlavně ženy. Fanynky herce totiž stanují před jeho hotelem nebo na něj rovnou čekají na letišti, kde jich uvidíte stovky a někdy až tisíce.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE. TADY JI MŮŽETE SLEDOVAT

Zasněná láska a původ hvězdy první velikosti

Sexy vzhled a povedený seriál přispěly k slávě Cana Yamana obrovskou měrou. Chemie mezi seriálovým párem je taková, že málokdo věří tomu, že by spolu herec a jeho kolegyně Demet Özdemir nic neměli. Oba dva si však tvrdě stojí za tím, že životní partnery netvoří.

Can Yaman 8. listopadu oslavil životní jubileum tím nejlepším způsobem – pracovním úspěchem, který v Turecku nemá obdoby. I proto se spekuluje o čemkoliv, co se Yamana jakkoliv týká. Média se ptají, jaký je přesně původ slavného herce, dlouhou dobu se psalo, že je Can Yaman původem Albánec, ale herec měl letos v červnu možnost vše vysvětlit na pravou míru, sám sebe popisuje jako Jugoslávce.

"Předci mého otce mají albánsko - jugoslávské kořeny. Můj pradědeček pochází z Pristine a prababička je z města Skopje. Moje rodina přišla do Turecka v roce 1959. Otcova rodina mluví albánsky, když jsou spolu, a někdy spolu mluví takto i babička s dědou. Já jsem vyrůstal hlavně s matkou a u nás se albánsky nemluvilo, vždy jsme se dorozumívali turecky, albánštinou nevládnu. Táta se narodil už v Istanbulu, takže albánsky také nemluví. V Albánii jsem byl, ve škole jsem měl albánského kamaráda, s kterým jsem tam pak odjel vlakem. Neměl jsem problém s jazykem, protože v Albánii všichni mluví italsky, " říká Can Yaman, který v Istanbulu studoval italské lyceum.

Po studiu lycea vycestoval do Spojených států amerických v rámci výměnného programu ve škole. V roce 2012 vystudoval právnickou školu Yeditepe University Faculty, kde získal stipendium. Právničina ho ale za srdce nevzala tak jako herectví, a tak během právnické práce začal brát soukromé hodiny. Ty se viditelně vyplatily.

Zajímavostí je, že ani jeho kolegyně Demet Özdemir nemá kořeny tak úplně v Turecku, protože její rodiče, kteří se po osmi letech od narození Demet rozvedli, byli bulharší imigranti.

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 17. hodině.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE A ZDARMA DOSTUPNÁ V ARCHIVU ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.