Zákulisní fotky ze Zasněné lásky: Jak vypadalo sexy natáčení v moři?

Každý den na Prima LOVE během 16. a 17. hodiny můžete sledovat tureckou novinku Zasněná láska. Sanem je věčně zasněná a momentálně sní o svém šéfovi Canovi. Ten ji chce také, ale osud je proti nim. I tak se Can rozhodne všechno risknout a jít za Sanem. Podívejte se na video a exkluzivní fotky ze zákulisí tureckého seriálu, který můžete sledovat pravidelně online!

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE kolem 16. a 17. hodiny. Máme pro vás exkluzivní materiál z natáčení, fotografie ze zákulisí dodala přímo turecká produkce seriálu!

Scéna v moři

Zasněná láska se rozhodně nevyhýbá snovým záběrům, které nádherné Turecko nabízejí skoro na každém kroku. Když se Sanem ocitne na natáčení reklamy se svým šéfem u moře, není na co čekat. Sanem, tajně zamilovaná do svého šéfa, rozhodne zchladit svoje zmatené emoce v moři, aby na všechno alespoň na chvíli zapomněla.

Podívejte se na exkluzivní scénu z 32. dílu Zasněné lásky:

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Zákulisí Zasněné lásky

Herci ze Zasněné lásky, která se pyšní originálním názvem Erkenci Kuş, se během natáčení rozhodně nenudí. Can Yaman s hereckou kolegyní Demet Özdemir (Sanem) cestují pravidelně po seriálových exteriérech na krásná místa v Turecku. A dost možná vás oba dva dokážou napnout, jak jiné seriálové postavy ne. Neustále totiž jako diváci čekáme na to, kdy se hlavní dvojice dá konečně dohromady.

Can Yaman, představitel majitele reklamní agentury a šéfa zasněné Sanem tvrdí, že je důležité příběh vášnivě zamilovaných lidí jemně shazovat i humorem. Diváci se podle něj chtějí smát a očekávají to, a tak není divu, že ani při takové sexy scéně nedojde k totálnímu sblížení zamilované dvojice.

"Když jsou emociální scény, přidáváme do nich vždy pár vtípků, abychom je odlehčili. Improvizujeme," vysvětluje turecký herec, jehož původ je trochu zamotanější, než by se mohlo zdát.

CAN YAMAN HRAJE NESPOUTANÉHO FOTOGRAFA. PODÍVEJTE SE NA SEXY VIDEO

Je herec ze Zasněné lásky Turek?

Velký úspěch představitele Cana v Zasněné lásky tureckým médiům přihrává do karet, a tak se zajímají o zdánlivé maličkosti. Nedávno se třeba spekulovalo o tom, jaký je původ urostlého herce. On sám totiž v dávných dobách prozradil, že je poloviční Albánec.

V nejnovějších rozhovorech dostal šanci všechno uvést na pravou míru a ukázalo se, že jeho původ je o něco složitější, než by se dalo čekat. Očekávali byste, že Can Yaman má k Čechům poměrně blízko?

TO JE PŘEKVAPENÍ, SEXY CAN YAMAN ZE ZASNĚNÉ LÁSKY NENÍ TUREK. K ČECHŮM MÁ BLÍŽ!

POZNEJTE POSTAVY ZASNĚNÉ LÁSKY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.