Zasněná láska: Když se z boxu stane romantika

Can a Sanem v zasněné lásce prožívají spoustu situací, které je nutí bojovat. Ani jeden z nich však nepatří k typům, které by se daly označit jako "nežárliví partneři". Podívejte se na roztomilé video, kde bitka v ringu končí velkou romantikou.

Can se v rámci obchodní spolupráce reklamní agentury, kterou vede, potkává se starší známou, jež jeví o sexy fotografa obrovský zájem.

To samozřejmě nemůže uniknout zamilované Sanem, která se sice rozhodla, že se s Canem bude jen přátelit, ale jak z celé žárlivé scény vyplývá, chce být jeho jediná kamarádka!

Can totiž starší ženu trénoval ve fitku na její prosbu, což si Sanem ani zdaleka nemohla nechat ujít. A tak v přestrojení, společně se svou kamarádkou, hlídala Cana. Když byl čas na to ho atakovat, šla tvrdě do boje. A to rovnou do ringu. Na silného Cana však neměla sílu, její sexy šéf tak vzal situaci do vlastních rukou.

Podívejte se na video:

Kdo je Can Yaman, herec ze Zasněné lásky?

Can Yaman patří mezi nejobletovanější herce Turecka a podle všeho to vypadá, že ho čeká mezinárodní kariéra. Yaman hraje hlavní mužskou postavu v seriálu Zasněná láska. Sedmadvacetiletou krásku Demet Özdemir spojují s Canem Yamanem už od začátku natáčení seriálu, ačkoliv romantický vztah oba herci popírají. herec však v rozhovorech uznává, že oba dva během natáčení pojila výrazná chemie. Ta je samozřejmě vidět.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE. TADY JI MŮŽETE SLEDOVAT

JAKÁ JE NEJOBLÍBENĚJŠÍ EPIZODA ZASNĚNÉ LÁSKY CANA YAMANA? PŘIZNAL, KDY SE NEJVÍC ZASMÁL

10 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HVĚZDĚ ZASNĚNÉ LÁSKY

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 16. a 17. hodině.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE A ZDARMA DOSTUPNÝ V ARCHIVU ZDE


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.