Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

4 nejnebezpečnější polohy (nejen) pro jeho penis

1/4: Dychtivý šéf
penis pračka

Jak se provádí: On stojí na špičkách, zatímco vy sedíte na pultíku před ním, třeba na kuchyňské lince, na skříňce nebo na pračce. Hodně spontánní záležitost…

 

Proč je to riskantní: Sedíte-li na pultíku a váš partner se v žáru vášně netrefí, má jeho penis smůlu, protože mu nezbývá nic jiného než narazit do vaší stydké kosti nebo do skříňky, pračky apod. Většina případů zlomenin penisu se stává tehdy, když je úd pořádně prokrven. Tedy během erekce a při velmi energickém a živelném pohlavním styku.

 

Co je také nebezpečné: Jakákoliv pozice ve stoji, kdy je váš partner na konečcích prstů. Může ztratit rovnováhu, prsty u nohou se snadno podlomí a chudák chlap narazí do nějaké tvrdé bariéry, která ho nekompromisně odzbrojí.

 

2/4: Zaklánějící se kovbojka
penis kovbojka

Jak se provádí: Muž je na zádech a vy ho máte pěkně osedlaného. Spíše než v předklonu a rukama na jeho hrudi jste více v záklonu.

 

Proč je to riskantní: Pokud tuto polohu praktikujete často, může to někdy vést až k Peyronieho chorobě. Ještě jste tento výraz neslyšeli? Jedná se o zjizvení vazivové tkáně uvnitř penisu. Kvůli tomu pak penis změní tvar, zakřiví se (nahoru, dolů nebo do strany). Dotyčný pak může prožívat bolestivou erekci, mít nepříjemné pocity ze zjizvení, dokonce z toho může mít i psychickou újmu, deprese. Naslouchejte během milování partnerovi nebo sledujte jeho obličej, který by neměl mít křečovitý výraz, když si na něm v záklonu rejdíte. Některý úhel může být pro jeho penis už přes čáru, může pak pociťovat tahání, případně trhlinky poblíž kořene. Zkuste se proto trošku víc předklonit.

 

Co je také nebezpečné: Pozice „Butter Churner“ (jste ve svíčce a nohy máte lehce sklopené směrem k hlavě, partner je obkročmo nad vámi a kouká vám do očí), „Spider“ (poloha pavouka, kdy sedíte proti sobě s pokrčenýma nohama a za zády se opíráte o ruce), nebo jakákoliv póza, při níž má muž pocit, že se mu utrhne penis.

 

 

 

 

3/4: Na velkém míči
penis na míči

Jak se provádí: Nejspíše si na balonu parádně protahujete záda nebo děláte nějaké „posilovačky“ na bříško, nohy a hýždě. Nebo vás i napadlo se na něm pomilovat? Jaké by to asi bylo, pohupovat se v rytmu míče? Lepší než na pračce?

 

Proč je to riskantní: Jestli to ale někdy zkusíte, upozorněte partnera na jistá rizika, ať ví, do čeho jde. Ať už jste totiž v jakékoli poloze, někdy vás může míč překvapit nějakým nečekaným zhoupnutím. Děláte-li zrovna jakoukoliv pozici, kdy penis zcela vychází z pochvy, může se stát tento okamžik pro partnera osudným a jeho chlouba se zlomí.

 

Co je také nebezpečné: Poloha „Stairway to heaven“ („schody do nebe“), kdy muž sedí na schodech a vy zády k němu na něm rajtujete. Nebo jakákoliv jiná poloha, kdy jste v „sedle“ a pořádně se rozvášníte. Možná máte pár podobných zkušeností, kdy to byla divočina a při jednom přírazu jste se pořádně netrefili. Nemuselo hned dojít k fraktuře, ale bolelo ho to pekelně – možná i více než ono pověstné kopnutí mezi nohy.

 

 

4/4: „Pogo stick“
penis pogo stick

Jak se provádí: Tuto pozici můžeme přirovnat ke stojícímu misionáři. Muž drží veškerou váhu, horlivě přiráží a přitom natahuje a krčí kolena. Zároveň vás na sobě nechává zběsile poskakovat nahoru a dolů.

 

Proč je to riskantní: Jestli máte tuto polohu v repertoáru, musíte uznat, že je pro chlapa dost náročná. Když je muž nadržený, dokáže se hodně překonat, ale pak se mu to nemusí vyplatit. V tomto případě mu hrozí bolest zad, především ve spodní části, v bedrech, případně si může něco natáhnout. Nemluvě o tom, že můžete oba spadnout.

 

Co je také nebezpečné: Pozice trakaře (muž stojí, vy jste na rukou – známá dětská hra) či poloha baletky (partner stojí lehce rozkročen, vy jste čelem k němu a máte jednu nohu ovinutou kolem něj – on vás jednou rukou přidržuje pod stehnem, tu druhou má ovinutou kolem vašeho pasu).

 

-šp-

 

Reklama