4 nejnebezpečnější polohy (nejen) pro jeho penis

4 nejnebezpečnější polohy (nejen) pro jeho penis

Každý sex se vždycky nepovede. Může být nudný, chladný, nijaký. Jenže taky se u něj můžete pěkně zranit, tedy spíše váš partner a jeho chlouba. Kdo to zažil, ví, jak je to nepříjemné. V lepším případě ho to za chvíli přestane bolet, v tom horším skončíte na pohotovosti.

Na sexuální úrazy tohoto typu má lehce vliv míra vášně nebo hladina alkoholu, ale nejvíce je na vině výběr nevhodného místa (například toaleta v letadle, spižírna...) a nevhodných pozic – a nemusí se jednat o nic krkolomného. Jaké pozice byste měli raději vynechat, nechcete-li riskovat partnerovo zdraví?

Dychtivý šéf

Jak se provádí: On stojí na špičkách, zatímco vy sedíte na pultíku před ním, třeba na kuchyňské lince, na skříňce nebo na pračce. Hodně spontánní záležitost…

Proč je to riskantní: Sedíte-li na pultíku a váš partner se v žáru vášně netrefí, má jeho penis smůlu, protože mu nezbývá nic jiného než narazit do vaší stydké kosti nebo do skříňky, pračky apod. Většina případů zlomenin penisu se stává tehdy, když je úd pořádně prokrven. Tedy během erekce a při velmi energickém a živelném pohlavním styku.

Co je také nebezpečné: Jakákoliv pozice ve stoji, kdy je váš partner na konečcích prstů. Může ztratit rovnováhu, prsty u nohou se snadno podlomí a chudák chlap narazí do nějaké tvrdé bariéry, která ho nekompromisně odzbrojí.

Zaklánějící se kovbojka

Jak se provádí: Muž je na zádech a vy ho máte pěkně osedlaného. Spíše než v předklonu a rukama na jeho hrudi jste více v záklonu.

Proč je to riskantní: Pokud tuto polohu praktikujete často, může to někdy vést až k Peyronieho chorobě. Ještě jste tento výraz neslyšeli? Jedná se o zjizvení vazivové tkáně uvnitř penisu. Kvůli tomu pak penis změní tvar, zakřiví se (nahoru, dolů nebo do strany). Dotyčný pak může prožívat bolestivou erekci, mít nepříjemné pocity ze zjizvení, dokonce z toho může mít i psychickou újmu, deprese. Naslouchejte během milování partnerovi nebo sledujte jeho obličej, který by neměl mít křečovitý výraz, když si na něm v záklonu rejdíte. Některý úhel může být pro jeho penis už přes čáru, může pak pociťovat tahání, případně trhlinky poblíž kořene. Zkuste se proto trošku víc předklonit.

Co je také nebezpečné: Pozice „Butter Churner“ (jste ve svíčce a nohy máte lehce sklopené směrem k hlavě, partner je obkročmo nad vámi a kouká vám do očí), „Spider“ (poloha pavouka, kdy sedíte proti sobě s pokrčenýma nohama a za zády se opíráte o ruce), nebo jakákoliv póza, při níž má muž pocit, že se mu utrhne penis.

Na velkém míči

Jak se provádí: Nejspíše si na balonu parádně protahujete záda nebo děláte nějaké „posilovačky“ na bříško, nohy a hýždě. Nebo vás i napadlo se na něm pomilovat? Jaké by to asi bylo, pohupovat se v rytmu míče? Lepší než na pračce?

Proč je to riskantní: Jestli to ale někdy zkusíte, upozorněte partnera na jistá rizika, ať ví, do čeho jde. Ať už jste totiž v jakékoli poloze, někdy vás může míč překvapit nějakým nečekaným zhoupnutím. Děláte-li zrovna jakoukoliv pozici, kdy penis zcela vychází z pochvy, může se stát tento okamžik pro partnera osudným a jeho chlouba se zlomí.

Co je také nebezpečné: Poloha „Stairway to heaven“ („schody do nebe“), kdy muž sedí na schodech a vy – zády k němu – na něm rajtujete. Nebo jakákoliv jiná poloha, kdy jste v „sedle“ a pořádně se rozvášníte. Možná máte pár podobných zkušeností, kdy to byla divočina a při jednom přírazu jste se pořádně netrefili. Nemuselo hned dojít k fraktuře, ale bolelo ho to pekelně – možná i více než ono pověstné kopnutí mezi nohy.

„Pogo stick“

Jak se provádí: Tuto pozici můžeme přirovnat ke stojícímu misionáři. Muž drží veškerou váhu, horlivě přiráží a přitom natahuje a krčí kolena. Zároveň vás na sobě nechává zběsile poskakovat nahoru a dolů.

Proč je to riskantní: Jestli máte tuto polohu v repertoáru, musíte uznat, že je pro chlapa dost náročná. Když je muž nadržený, dokáže se hodně překonat, ale pak se mu to nemusí vyplatit. V tomto případě mu hrozí bolest zad, především ve spodní části, v bedrech, případně si může něco natáhnout. Nemluvě o tom, že můžete oba spadnout.

Co je také nebezpečné: Pozice trakaře (muž stojí, vy jste na rukou – známá dětská hra) či poloha baletky (partner stojí lehce rozkročen, vy jste čelem k němu a máte jednu nohu ovinutou kolem něj – on vás jednou rukou přidržuje pod stehnem, tu druhou má ovinutou kolem vašeho pasu).

-šp-

Sdílejte článek
Štítky penis pračka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.