Eva Perkausová: Nakupuji s rozmyslem, ale pěkným slevám neodolám

Moderátorka Eva Perkausová je letošní tváří Prima NÁKUPŮ, které od 17. do 23. srpna nabídnou slevy do více než 60 e-shopů a kamenných prodejen po celé České republice. Jak to má s nakupováním sama Eva? Za co ráda utrácí a co se chystá koupit si v nejbližší době, nám prozradila v následujícím rozhovoru.

  • Evo, co vy a nakupování? Chodíte nakupovat pravidelně nebo spíše ve vlnách?

Každá holka to má jinak. U mne si možná lidé myslí, že jsem nákupní maniačka, ale opak je pravdou. Většinu kousků v šatníku mám dlouhá léta a nedám na ně dopustit. Na konci sezony samozřejmě přijde období pro nové modely, ale nikdy to nepřeháním. Pokud bych se měla přiznat ke své slabosti, jsou to jednoznačně boty. Lodičky jsou jediná věc, které opravdu neodolám. I když je moje sbírka poměrně veliká, novému kousku vždy podlehnu.

  • Co nakupujete kromě oblečení a bot?

Nejčastěji doplňky. Co se blýská, to se mi líbí. Neodolám ani výrazné bižuterii plné třpytek a flitrů.

  • Co nakupování bytových doplňků? Máte ráda sezonní dekorace?

Nedávno jsme se stěhovali, takže potřeba něco měnit zatím nepřišla. Ráda se ale inspiruji na internetu. Nakupuji doplňky, jako jsou rámečky, obrazy, květiny nebo barevné doplňky v podobě polštářků a ubrousků. V tuto chvíli se stále soustředím na dokončení nového bytu.

  • A co zábava? Nakupujete ráda knihy, filmy nebo hry?

V tuto chvíli zvažujeme herní konzoli, ale v tomto směru jsem trochu ostražitá. Bojím se, že mě to chytne a strávím u toho příliš času. U spousty známých jsem slyšela větu jako: „Teď jsem hrála supernovou hru do dvou do rána.“ A přesně z těchto důvodů váhám, i když mě to velice láká.

  • Určitě s přítelem hodně sportujete. Jak jste na tom s nákupem sportovního vybavení?

Ano, sportujeme velice často. V létě máme kolo a inliny, v zimě zase brusle s lyžemi. Letos plánujeme koupit i paddleboard, protože bydlíme hned u Vltavy a pro mě to bude skvělý relax. V zimě zase obměním brusle, které jsem dostala jako vděčný dárek k 16. narozeninám.

  • Když se bavíme o slevách, jste ten typ člověka, co si vše nakoupí v předstihu a výhodně?

Ne nejsem, i když mám okolo sebe spoustu lidí, kteří slevy milují a vše si dopředu pečlivě plánují. Pokud ale vidím pěknou slevu, rozhodně neodolám. To je asi vlastnost každého člověka.

Sdílejte článek
Štítky Eva Perkausová Česko

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.