Zdraví a nemoci

6. srpna 2015 04:00

Lucie Průchová

Konečně může mít sex. Odstranili mu šourek vážící 36 kilo!

Tento muž z Michiganu je opět šťastný. Ptáte se proč? Je to velice prosté, po sedmi letech může mít opět sex se svou manželkou a může vyjít ven mezi lidi.

Čtyřicetiletý Dan Maurer měl v šourku lymfedém, což je mízní otok, který vzniká nedostačující schopností mízního systému odplavit nahromaděný tkáňový mok. Otok mu znepříjemňoval život od jeho dvaceti let, ale za posledních sedm let narostl do morbidní velikosti, což mu bránilo nejen v sexu, ale nemohl vlastně ani vyjít mezi lidi. Nejenže by se na něj asi divně tvářili, ale s otokem se člověku i dost špatně pohybuje.

A proto tento muž žil posledních sedm let tak, že seděl zavřený ve svém domě se svým obřím šourkem. Nemusíme vám asi vysvětlovat, že trpěl obrovskými psychickými, ale i fyzickými problémy. Trápilo to i jeho ženu Mindy.

Maurer se vždy snažil řešit tento problém sám, protože mu jeho lékař řekl, že je to tím, že je obézní, a pokud zhubne, zmenší se i otok tam dole. On i jeho manželka se snažili s hmotností bojovat, ale i když nějaké to kilo shodil, na velikost jeho varlat to nemělo žádný dopad.

Operace však byla zatím nad rámec jejich rodinného rozpočtu, lékaři její částku vyčíslili na neuvěřitelných 20 000 dolarů, což je přibližně 400 000 Kč. Lidé se však nad tímto nebožákem smilovali a začali mu posílat peníze na zákrok prostřednictvím webových stránek GoFundMe.

Nyní nasbíral Dan konečně potřebnou sumu a mohl se podrobit vysněné operaci. Lékaři mu odstranili téměř čtyřicetikilový lymfedém a vytáhli mu z těla celkem 68 kilo tuku. Před operací se Dan modlil: „Doufám, že najdou můj penis a varlata, která jsou pohřbená uvnitř lymfedému.“ Po více než 12 hodinách chirurgického zákroku našli doktoři vše, co pohltila hmota, a nejlepší zpráva byla, že vše v naprostém pořádku a funkční.

Je to již několik měsíců, co se Maurerům změnil život. Vrátil se do normálních kolejí. Dan je nyní schopný pozvat Mindy ven na romantické rande a užít si sex – poprvé po sedmi letech!

Sdílejte článek
Štítky sex Michigan edém

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.