Zdraví a nemoci

6. srpna 2015 04:20

Lucie Průchová

Lékař jí tvrdil, že je těhotná – Ona měla zatím v břiše nádor!

Neuvěřitelné! Jak je vůbec v dnešní době možné, aby nějaký doktor nerozeznal těhotenství od obrovského nádoru v břiše!

Sedmadvacetiletá Louisa Bryant, z Kentu v Anglii, cítila bolest a svírání v žaludku, tlak na plicích, velice obtížně se jí dýchalo, trpěla nadýmáním, častým močením, bolestí v zádech a abnormálním krvácením mezi cykly. Její lékař pojal podezření, že je těhotná.

Oznámil této mladé ženě, že je potřeba, udělat několik těhotenských testů, než bude jasné, jestli opravdu čeká miminko. Musela si udělat celkem 7 těhotenských testů. Teprve potom, co byly všechny tyto testy negativní, ji poslal na podrobné vyšetření, které ukázalo, že má rakovinu. Trvalo to 12 týdnů, než odhalil její děsivý stav a začal ji léčit!

Nechal ji trpět v bolestech a teprve po této strašné době, kdy to už žena nemohla vydržet a chtěla jasnou odpověď, co je tedy příčinou jejích problému a proč je jí stále tak špoatně ji poslal na ultrazvuk, kde se ukázala krutá pravda.

Místo toho, aby se na obrazovce ukázalo dítě, našli lékaři nádor o velikosti fotbalového míče, který prorostl celý její vaječník.

Musela se podrobit čtyřhodinovému chirurgickému zákroku, který vyžaduje tříměsíční rekonvalescenci. Při operaci ji byl vyjmut nádor z vaječníku a vejcovodu o velikosti dvaceti centimetrů. Biopsie naštěstí přinesla úžasnou zprávu: Nádor byl opravdu jen v jejím vaječníku anebyl zhoubný.

Pravidelné krevní testy i nadále potvrzují, že rakovina je pryč - což je pro Bryant a jejího manžela skvělá zpráva. Během tří let by se prý mohli pokusit o miminko.

Sdílejte článek
Štítky Anglie bolest rakovina břicho Kent

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.