Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Lékař jí tvrdil, že je těhotná – Ona měla zatím v břiše nádor!

Neuvěřitelné! Jak je vůbec v dnešní době možné, aby nějaký doktor nerozeznal těhotenství od obrovského nádoru v břiše!
Vydáno: 06.08.2015
Lékař jí tvrdil, že je těhotná, ale skutečnost byla úplně jiná! - Obrázek 1
Lékař jí tvrdil, že je těhotná, ale skutečnost byla úplně jiná! - Obrázek 1 Autor: facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sedmadvacetiletá Louisa Bryant, z Kentu v Anglii, cítila bolest a svírání v žaludku, tlak na plicích, velice obtížně se jí dýchalo, trpěla nadýmáním, častým močením, bolestí v zádech a abnormálním krvácením mezi cykly. Její lékař pojal podezření, že je těhotná.

Oznámil této mladé ženě, že je potřeba, udělat několik těhotenských testů, než bude jasné, jestli opravdu čeká miminko. Musela si udělat celkem 7 těhotenských testů. Teprve potom, co byly všechny tyto testy negativní, ji poslal na podrobné vyšetření, které ukázalo, že má rakovinu. Trvalo to 12 týdnů, než odhalil její děsivý stav a začal ji léčit!

Nechal ji trpět v bolestech a teprve po této strašné době, kdy to už žena nemohla vydržet a chtěla jasnou odpověď, co je tedy příčinou jejích problému a proč je jí stále tak špoatně ji poslal na ultrazvuk, kde se ukázala krutá pravda.

Lékař jí tvrdil, že je těhotná, ale skutečnost byla úplně jiná! - Obrázek 2 Foto:

Místo toho, aby se na obrazovce ukázalo dítě, našli lékaři nádor o velikosti fotbalového míče, který prorostl celý její vaječník.

Musela se podrobit čtyřhodinovému chirurgickému zákroku, který vyžaduje tříměsíční rekonvalescenci. Při operaci ji byl vyjmut nádor z vaječníku a vejcovodu o velikosti dvaceti centimetrů. Biopsie naštěstí přinesla úžasnou zprávu: Nádor byl opravdu jen v jejím vaječníku anebyl zhoubný.

Pravidelné krevní testy i nadále potvrzují, že rakovina je pryč - což je pro Bryant a jejího manžela skvělá zpráva. Během tří let by se prý mohli pokusit o miminko.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama