Léto bez svrbění, pálení …

Léto bez svrbění, pálení …

Hurá, je tady léto. Teplé dny zvou ke koupání, sportu, dovoleným i k letním románkům. Když se ale objeví nepříjemné pocity, pálení, svrbění a další projevy vaginální infekce, je po zábavě. Tyto problémy trápí v létě celou řadu žen a jsou často vleklé a nepříjemné.

Jak vzniká infekce intimních partií?

Časté koupání, návštěvy cizokrajných míst, zahraniční dovolená nebo letní známosti, to vše přináší rizika spojená s vaginálními infekcemi. V celém našem těle se vyskytuje řada mikroorganismů. Negativní jsou nezvanými hosty a způsobují obtíže, naopak pozitivní jsou pro naše zdraví nezbytné. Zajišťují různé funkce, jako je například trávení nebo imunita. Vyskytují se například v ústech, v trávicím traktu, ale i v intimních oblastech. Pozitivní laktobacily v pochvě si můžeme představit jako takové malé rytíře, kteří chrání svůj hrad před cizími negativními nájezdníky a zabraňují tak devastaci pomyslného hradu. Když je ale těch škodlivých mikroorganismů přesila, naše obrana podlehne, prohrává boj a vzniká infekce.

Cílená pomoc

Ideálním řešením by tedy bylo posílit „strážce“ zavedením pozitivních kmenů laktobacilů přímo do pochvy a tím využít přesily a „vyhnat negativní mikroorganismy“. To se ale snáze řekne a hůř udělá. Revoluční směr v péči o ženské intimní partie přináší novinka na našem trhu – zdravotnický prostředek Gynimun, který obsahuje dva kmeny pozitivních laktobacilů. Gynimun obnovuje a udržuje zdravou vaginální flóru, podporuje léčbu bakteriální vaginózy a předchází jí obnovou přirozeného pH. Tyto vaginální kapsle obsahují dva vaginální, patentované a klinicky přezkoušené probiotické kmeny, které byly vybrány pro své vynikající vlastnosti při udržování a obnově zdravé vaginální flóry.

Gynimun tak zmírňuje vaginální obtíže, jako je svědění, výtok, zápach, zarudnutí, podráždění nebo pálení. Navíc jej můžeme užívat jako prevenci, když víme, že jsme na tyto obtíže náchylné, čeká nás dovolená nebo se těšíme na slunění a koupání. Užívejme si léto naplno a se všemi radostmi, které nás čekají.

Zdravotnický prostředek

Máte dotazy? Zeptejte se lékaře na www.gynimun.cz.

Sdílejte článek
Štítky léto koupání kmen mikroorganismus

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.