Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Mladá žena upadla do kómatu po tom, co jí explodovaly implantáty v pozadí

Nesnažte se vypadat za každou cenu jako Kim Kardashian a jiné podobně postižené celebrity. Tato dívka na podobnou snahu ošklivě doplatila.
Vydáno: 16.07.2015
Nechala si nacpat do hýždí obří implantáty, které praskly
Nechala si nacpat do hýždí obří implantáty, které praskly Autor: Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Serena Beuford (27) nyní leží v nemocnici na přístrojích a má opravdu velké zdravotní komplikace. A proč? „Vybuchl“ jí zadek.

Pravidelně navštěvovala místní posilovnu v Texasu, odkud pochází. Ten den, kdy se jí stalo tohle neštěstí, tam byla také, dělala dřepy – a přitom se zřejmě implantáty porušily.

Majitel posilovny popisoval, jak se incident odehrál: „Slyšel jsem hlasitý zvuk, jako když něco praskne, následně se žena skácela na zem, a ještě než omdlela, křičela: ´Můj zadek je pryč!´ Neměl jsem nejdřív tušení, co tím myslí, dokud jsem si nevšiml, že její zadek záhadně splaskl. Ona totiž svůj zadek ráda ukazovala, předváděla se s ním a snažila se získat pozornost všech kluků. Špulila ho na všechny světové strany.“

Stačí pravidelně a správně cvičit a rozumně jíst

Sexy zadek do plavek: Tohle dělejte a budete ho mít

 

Jak uvedla její sestra, měla Serena přes zadek 64 palců, což je přibližně 162 cm.

Jo, tak to už je opravdu pěkná prdelka! Jak se říká: „Velký zadek – základ rodiny.“ Zřejmě chtěla na svou zadnici utáhnout nějakého potenciálního tatínka svých budoucích dětí... Nechala si ale implantáty voperovat na klinice bez licence – tu nyní vyšetřuje policie. Doktoři, kteří dívku léčí, říkají, že bude muset podstoupit několik chirurgických zákroků, protože explodující implantáty jí způsobily vážná poranění, hlavně konečníku a tlustého střeva.

Ponaučení z tohoto příběhu? Pokud už uvažujete o nějaké plastické operaci, vyberte si kliniku podle referencí a samozřejmě s licencí. Na těchto věcech se opravdu nevyplatí šetřit. Mohlo by vás to stát i život!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama