Zdraví a nemoci

16. července 2015 04:30

Lucie Průchová

Mladá žena upadla do kómatu po tom, co jí explodovaly implantáty v pozadí

Nesnažte se vypadat za každou cenu jako Kim Kardashian a jiné podobně postižené celebrity. Tato dívka na podobnou snahu ošklivě doplatila.

Serena Beuford (27) nyní leží v nemocnici na přístrojích a má opravdu velké zdravotní komplikace. A proč? „Vybuchl“ jí zadek.

Pravidelně navštěvovala místní posilovnu v Texasu, odkud pochází. Ten den, kdy se jí stalo tohle neštěstí, tam byla také, dělala dřepy – a přitom se zřejmě implantáty porušily.

Majitel posilovny popisoval, jak se incident odehrál: „Slyšel jsem hlasitý zvuk, jako když něco praskne, následně se žena skácela na zem, a ještě než omdlela, křičela: ´Můj zadek je pryč!´ Neměl jsem nejdřív tušení, co tím myslí, dokud jsem si nevšiml, že její zadek záhadně splaskl. Ona totiž svůj zadek ráda ukazovala, předváděla se s ním a snažila se získat pozornost všech kluků. Špulila ho na všechny světové strany.“

Jak uvedla její sestra, měla Serena přes zadek 64 palců, což je přibližně 162 cm.

Jo, tak to už je opravdu pěkná prdelka! Jak se říká: „Velký zadek – základ rodiny.“ Zřejmě chtěla na svou zadnici utáhnout nějakého potenciálního tatínka svých budoucích dětí... Nechala si ale implantáty voperovat na klinice bez licence – tu nyní vyšetřuje policie. Doktoři, kteří dívku léčí, říkají, že bude muset podstoupit několik chirurgických zákroků, protože explodující implantáty jí způsobily vážná poranění, hlavně konečníku a tlustého střeva.

Ponaučení z tohoto příběhu? Pokud už uvažujete o nějaké plastické operaci, vyberte si kliniku podle referencí a samozřejmě s licencí. Na těchto věcech se opravdu nevyplatí šetřit. Mohlo by vás to stát i život!

Sdílejte článek
Štítky Texas implantát zadek Kim Kardashianová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.