ONLINE CHAT: Ptejte se odborníka na rovnátka, ortodontisty Martina Šrubaře

Máte potíže se skusem? Uvažujete o rovnátkách? Víte, jak probíhá návštěva u ortodontisty? A jaké jsou druhy rovnátek? Už jste slyšeli o těch neviditelných? Na vše, co vás zajímá, se můžete zeptat ortodontisty, tedy odborníka na rovnátka.

Zájem dospělých o rovnátka stále stoupá a možností, jak spravit vady chrupu, je mnoho.

Rovnátek je na našem trhu několik druhů, nejčastěji lidé žádají fixní rovnátka, která dokážou řešit i náročnější vady chrupu. Umožňují totiž kontrolovaný pohyb se zuby ve všech směrech, což je nezbytné pro dokonalé vyrovnání zubů.

„Mezi nejčastější problémy, které řeší nasazení fixních rovnátek, patří předkus, zkřížený či otevřený skus, vychýlené a pokřivené zuby nebo různé vady čelistí,“ říká MDDr. Martin Šrubař, ortodontista kliniky Mediestetik.

Co se všechno děje při nasazování rovnátek? Jaká rovnátka jsou vhodná pro jaké vady zubů? Jakou roli hraje při rovnátkách dentální hygiena? Kolik rovnátka stojí a jak dlouho se na ně čeká? Co se děje při sundání rovnátek? A jak dlouho musí být v ústech, aby efekt byl co nejlepší?

Na to všechno a ještě mnohem víc se ptejte odborníka, ortodontisty MDDr. Martina Šrubaře.

Své otázky můžete psát ZDE.

MDDr. Martin Šrubař

Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, oboru ortodoncie se věnuje od roku 2012. Na klinice Mediestetik vede ortodontickou ambulanci od počátku tohoto roku.

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. MDDr. Martin Šrubař na ně bude odpovídat ve čtvrtek od 18 hodin.

Sdílejte článek
Štítky zuby předkus křivé zuby ortodontista rovnátka Lékařská fakulta Univerzity Palackého

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.