Zdraví a nemoci

26. března 2016 04:20

Lucie Průchová

Pět úžasných snídaní: V hlavní roli vždy banán

Vypadají jako dezert, a když při jejich konzumaci zavřete oči, budete si připadat jako v ráji. To jsou snídaně, které jsme pro vás vymysleli!

Zkoušeli jsme různé kombinace, než jsme vybrali těchto pět, které nás opravdu zaujaly svou chutí ale i vzhledem. Když jsme zkoušeli verzi se zmrzlinou, což nás náhodou napadlo – asi to bude těmi vedry, co u nás v Čechách teď panují –, říkali jsme si, jestli už to není trošku přehnané! Přece jen, zmrzlina k snídani :-O Ale, pak jsme usoudili, proč vlastně ne? Z jakého důvodu se nikde ve světě nepodává k snídani zmrzlina – tedy aspoň my o tom nevíme. Měli by to všichni vyzkoušet!

K banánům jsme přidávali různé přísady, třeba jogurt, všelijaké polevy, ovoce, ořechy a obilniny. Podívejte se na některé z našich výtvorů a nebojte se je vyzkoušet. Můžeme vám je jen doporučit, určitě si pochutnáte jako my!

Je to perfektní způsob, jak začít nový den.

Naše první snídaně

Naše druhá snídaně

Naše třetí snídaně

Naše čtvrtá snídaně

Tip: Borůvky jsou sladší, když je pár minut na sucho orestujete.

Naše pátá snídaně

Tip: Kokos narychlo orestujte, je jemnější a uvolní se jeho vůně a chuť.

Sdílejte článek
Štítky hlavní role banán snídaně zmrzlina Česko

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.