Příběh Jany: Během karantény jsem se rozešla s přítelem, který odhalil svoje sexuální fantazie

Na konci dubna jsem se rozešla s přítelem, s kterým jsem žila 16 měsíců. Měli jsme se rádi, ale náš vztah nejspíš nebyl tak velká láska, jak jsem si naivně myslela. To, co mi řekl během jednoho večera nad sklenkou vína, mě totálně zlomilo.

S přítelem jsme se potkali na firemním večírku, kde samozřejmě alkohol tekl proudem. Smál se na mě tak dlouho, dokud jsem se neodhodlala a šla jsem si cinknout s jeho skleničkou, abych zapředla hovor. Ukázalo se, že Radek miluje zábavu a později jsem zjistila, že dobrodružství vyhledává poměrně často. Vzrušující zážitky byly alfou a omegou jeho života, zatímco já jsem často jen přihlížela, například u jeho výprav na paragliding. Jeho obsese dobrodružstvím v každém možném momentě většině přátel lezla na nervy, rodina se o něj bála. Náš vztah se postupně rozvíjel a já přijala Radka takového, jaký je.

Chyběly endorfiny, začalo peklo

Karanténa mi ale změnila celý pohled na jeho životní styl. Kvůli prvotním restrikcím vlády se z mého vždy usměvavého přítele stala hromádka nervů, protože nesměl provozovat svoje sporty. Pro člověka, který je závislý na endorfinech, to byla hotová katastrofa. Náš život se tak ze dne na den proměnil v jednu velkou hádku. Radkovi vadilo všechno. Neotřená klika od dveří v kuchyni, neustlané postele.

Moje odpracované hodiny se ze dne na den během prvotní hysterie zaměstnavatele v podstatě zdvojnásobily, nestihla jsem uklízet a vařit. Reakce Radka? V jeden moment rozmlátil všechny talíře. Jeho chování bylo naprosto příšerné a já jsem si začala říkat, s kým to celou tu dobu žiju. Krize nelítostně poukázala na jeho charakter.

Návrh, který mě totálně šokoval

Několik týdnů jsem jeho chování omlouvala nedostatkem pohybu. Jeho chování se nezměnilo ani ve chvíli, kdy už zase mohl začít sportovat. Každý den na něm bylo vidět, jak se nedokáže zabavit a hledá si důvody, proč být nepříjemný. Během jednoho večera, kdy už jsem začala mít pocit, že si na novou situaci pomalu zvyká a začíná kočírovat vlastní emoce, mi ale řekl něco, co mě donutilo vztah ukončit.

Radek mi oznámil, že by chtěl vyzkoušet swingers párty. Náš intimní život už ho podle jeho slov dlouhodobě nudí, nedostává se mu těch pravých impulzů, které od sexu očekává. Když mi to řekl, zkameněla jsem. Radek toto neřekl jen tak, moc dobře ví, že na nic takového člověk jako jsem já nikdy nepřistoupí. Moje pochybnosti o vztahu se nerozplynuly, naopak. Věděla jsem, že s naším vztahem je konec.

Momentálně žiji u kamarádky a hledám si jiné bydlení. Radek mi neustále píše, ačkoliv jsem mu už několikrát vzkázala, aby mě nechal na pokoji. Bojím se konce karantény, protože už se s ním nechci nikdy vidět. Vypadá to, že se setkání ale nevyhnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.