Šokující video ukazuje dítě, které je nucené pít alkohol a kouřit!

Video bylo nahráno jedním z uživatelů facebooku ve snaze zjistit, kdo je za tím. Co to může být za člověka, že strká malému dítěti cigarety do úst, aby kouřilo, a nutí ho pít alkohol?

Internet byl okamžitě zaplaven rozhořčením, když bylo posláno do světa video, na kterém je zachycené batole, které pije pivo a kouří cigarety.

Uživatel facebooku - Daniel TECU nahrál ale tyto záběry v dobrém úmyslu, ve snaze zjistit, kdo je na videu, aby mohl být dotyčný „vtipálek“ potrestán. Doufal, že tyto „dobráky“ někdo na videu pozná.

Dítě sedí na něčím klíně a je nucené popíjet ze skleničky pivo a následně mu někdo dává cigaretu do pusinky a přijde mu to velice zábavné.

Je vidět, že dítě z toho rozhodně nadšené není a nepatří do té skupiny dětí, která jsou na cigaretě závislé od raného dětství. (Počet těchto dětí bohužel stále narůstá).

Muži mluví s dítětem nějakým cizím jazykem - pravděpodobně rumunsky - a říkají něco ve smyslu… „Tohle musí umět každý pořádný chlap.“ Zjevně jim to přijde velice vtipné :-(

Je vidět, jak se dítě pokouší cigarety zbavit, než je nucené v kouření pokračovat.

Předpokládá se, že incident se odehrál ve Španělsku, a španělská policie nyní usilovně hledá muže, kteří jsou zachyceni v této stopáži.

Sdílejte článek
Štítky děti alkohol kouření Facebook

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.