Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Šokující video ukazuje dítě, které je nucené pít alkohol a kouřit!

Video bylo nahráno jedním z uživatelů facebooku ve snaze zjistit, kdo je za tím. Co to může být za člověka, že strká malému dítěti cigarety do úst, aby kouřilo, a nutí ho pít alkohol?
Vydáno: 01.03.2019
Chudák chlapeček!
Autor: facebook.com a youtube.com Chudák chlapeček!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Internet byl okamžitě zaplaven rozhořčením, když bylo posláno do světa video, na kterém je zachycené batole, které pije pivo a kouří cigarety.

Uživatel facebooku - Daniel TECU nahrál ale tyto záběry v dobrém úmyslu, ve snaze zjistit, kdo je na videu, aby mohl být dotyčný „vtipálek“ potrestán. Doufal, že tyto „dobráky“ někdo na videu pozná.

Dítě sedí na něčím klíně a je nucené popíjet ze skleničky pivo a následně mu někdo dává cigaretu do pusinky a přijde mu to velice zábavné.

Chudák chlapeček! - Obrázek 1 Foto:

Je vidět, že dítě z toho rozhodně nadšené není a nepatří do té skupiny dětí, která jsou na cigaretě závislé od raného dětství. (Počet těchto dětí bohužel stále narůstá).

Muži mluví s dítětem nějakým cizím jazykem - pravděpodobně rumunsky - a říkají něco ve smyslu… „Tohle musí umět každý pořádný chlap.“ Zjevně jim to přijde velice vtipné :-(

Je vidět, jak se dítě pokouší cigarety zbavit, než je nucené v kouření pokračovat.

Předpokládá se, že incident se odehrál ve Španělsku, a španělská policie nyní usilovně hledá muže, kteří jsou zachyceni v této stopáži.

Dítě kouří a pije alkohol
Dítě kouří a pije alkohol
Článek je zařazen v: kouření, děti, alkohol, Facebook
Reklama