Zdraví a nemoci

23. ledna 2020 06:00

Martina Čerňanská

Soutěž o 5 balíčků po dvou baleních probiotik Biopron

Zapojte se do soutěže webu Prima Ženy a seriálu Modrý kód. Pět z vás vyhraje balíček obsahujcí dvě balení probiotik Biopron 9 Premium.

Máme pro vás novou soutěž s Prima ŽENAMI a seriálem Modrý kód. Stačí jedna správná odpověď týkající se poslední, 221. epizody seriálu Modrý kód a můžete vyhrát balíček obsahujcí dvě balení probiotik Biopron 9 Premium (Biopron 9 Premium 30 tobolek a Biopron 9 Premium 60 tobolek). Biopron bude podporovat a obnovovat vaši střevní mikrobiotu během a po ukončení užívání antibiotik. Biopron vám poskytne dobře vyváženou kombinaci 9 probiotických kmenů v nejvyšší denní dávce 20 miliard CFU a správnou podporu vašeho celkového zdraví a každodenní řádnou péči o střevní mikrobiotu

Soutěžit můžete pomocí webového formuláře přímo ZDE!

Soutěž probíhá od 23. do 28. 1. 2020.

Herní řád najdete zde.

Pondělní epizoda seriálu Modrý kód napoví

Pondělní epizoda seriálu Modrý kód, kterou televize Prima vysílala v pondělí 27. ledna od 20.15, se týkala především velmi choulostivého případu.

Do domu na rubavském panelovém sídlišti jsou povolání policisté. Postarší manželé z jednoho z bytů již dlouho nikdo nikde neviděl. Když policisté vyrazí dveře, dochází k děsivému zjištění. Ženin manžel před několika dny zemřel, a žena to nenahlásila. Nyní sdílí byt s jeho mrtvolou. Policisté ženě navíc při otevírání dveří zlomí kyčel v krčku.

Celý urgent řeší také kauzu Matyho a Veroniky, která se samozřejmě rozkřikne nadzvukovou rychlostí. Příčinou všeho bude všetečná zdravotní sestřička Libuška, a právě té se týká naše soutěžní otázka!

Soutěž je ukončena. Gratulujeme výhercům:

Jitka Rosenbaumová

Magda Rothová

Klára Kučerová

Milena Machová

Jitka Švenková

[komerční spolupráce]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.