Zdraví a nemoci

30. ledna 2020 06:00

Soutěžte o 5 balíčků po dvou baleních probiotik Biopron

Zapojte se do soutěže webu Prima Ženy a seriálu Modrý kód. Pět z vás vyhraje balíček obsahujcí dvě balení probiotik Biopron 9 Premium.

Máme pro vás novou soutěž s Prima ŽENAMI a seriálem Modrý kód. Stačí jedna správná odpověď týkající se poslední, 221. epizody seriálu Modrý kód a můžete vyhrát balíček obsahujcí dvě balení probiotik Biopron 9 Premium (Biopron 9 Premium 30 tobolek a Biopron 9 Premium 60 tobolek). Biopron bude podporovat a obnovovat vaši střevní mikrobiotu během a po ukončení užívání antibiotik. Biopron vám poskytne dobře vyváženou kombinaci 9 probiotických kmenů v nejvyšší denní dávce 20 miliard CFU a správnou podporu vašeho celkového zdraví a každodenní řádnou péči o střevní mikrobiotu

Soutěžit můžete pomocí webového formuláře přímo ZDE!

Soutěž probíhá od 30. 1. do 4. 2. 2020.

Herní řád najdete zde.

Pondělní epizoda seriálu Modrý kód napoví

Pondělní epizoda seriálu Modrý kód, kterou televize Prima vysílá v pondělí 3. února od 20.15, řeší kuriózní případ únosu a dlouholetého zneužívání. Kromě toho se bude řešit i řada zajímavých lékařských případů, jako vždy v seriálu Modrý kód. A zdraví se týká i naše soutěžní otázka, konkrétní užívání antibiotik a probiotik.

Gratulujeme výhercům:

Václav Frauenterka

Iva Plechatá

Gabriela Koželuhová

Pavlína Horalková

Eva Maláková

[komerční spolupráce]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.