TEST: Jaké máte sexuální znalosti?

TEST: Jaké máte sexuální znalosti?

Je to zvláštní, ale když se sejde parta přátel, téměř každá konverzace se dřív nebo později stočí na dvě témata - jídlo a sex. Zkuste otestovat své znalosti v té druhé oblasti. Ne, že by to nezbytně patřilo k povinnému vzdělání, ale proč si ještě trochu (teoreticky) nerozšířit obzory? Některé věci vás možná docela překvapí.

Jak dlouho trvá průměrný sexuální styk (bez předehry)?

A) 7 minut

B) 11 minut

C) 18 minut

Správná odpověď: A

Abychom byli přesnější, je to asi 7,3 minuty. Pro většinu mužů je vlastně dost těžké vydržet déle (pokud samozřejmě nechtějí využívat různé podpůrné prostředky).

Jaké množství spermií je muž schopen vyprodukovat při ejakulaci?

A) 50 tisíc

B) 50 milionů

C) 50 bilionů

Správná odpověď: B

Při orgasmu ejakulát zdravého muže obsahuje minimálně 40 milionů spermií. Množství se samozřejmě u jednotlivých mužů liší. Někteří jsou schopni vyprodukovat až 750 milionů! Naopak třeba při nadměrném slunění nebo koupání v horké vodě množství klesá, protože vysoké teploty poškozují množství i funkci spermií.

Kolik energie spálíte během třiceti minut sexu?

A) 100 kcal

B) 150 kcal

C) 300 kcal

Správná odpověď: A

Sex se sice doporučuje jako jedna z vhodných aktivit při hubnutí a tvarování postavy, ale nejásejte. Zas tak energeticky náročná činnost to zase není. Ženy průměrně spálí asi 3 kcal za minutu, takže když to spočítáme, za půlhodinku příjemně spálíte necelých 100 kilokalorií. Ovšem pozor. Ještě je tu polykání spermatu. Pokud ho provozujete jako nedílnou součást sexu, tak vězte, že jedna lžička spermatu obsahuje přibližně 7 kcal.

Když má žena orgasmus v okamžiku, kdy do ní muž ejakuluje, je větší pravděpodobnost, že otěhotní, než kdyby orgasmus neměla.

A) Pravda

B) Lež

C) To se neví

Správná odpověď: C

Opravdu se to zatím nezjistilo. Dřívější studie tvrdily, že stahy pánevního dna během orgasmu mohou pomoci posunout spermie do dělohy. A čím blíž jsou tihle malí plavci vajíčku, které čeká na oplodnění, tím je samozřejmě větší pravděpodobnost početí. Poslední studie tuto teorii ale nepotvrdily.

Který problém řeší muži v sexu nejčastěji?

A) Erektilní disfunkci

B) Předčasnou ejakulaci

Správná odpověď: B

O erektilní disfunkci se psalo a mluvilo hodně, ale bylo to hlavně v souvislosti s nástupem Viagry. Ve skutečnosti je mnohem častějším problémem předčasná ejakulace, která trápí přibližně jednu třetinu mužů.

Jaká je velikost mužského penisu při erekci?

A) 10 cm

B) 14 cm

C) 18 cm

Správná odpověď: B

Na toto téma v minulosti proběhlo několik studií a pokaždé se průměr pohybuje kolem čísla 13 nebo 14. Například při vědeckém výzkumu v americkém státě Indiana, kterého se zúčastnilo 1661 mužů, byla průměrná délka penisu v erekci 14,15 cm. Nejmenší penis měřil čtyři centimetry, nejdelší 26 centimetrů, jen pětatřicet mužů se přitom mohlo pochlubit číslem vyšším než 20.

Pro české ženy je jistě zajímavé i to, že čeští muži disponují (alespoň podle výzkumů) jedněmi z největších údů v Evropě.

Kolik procent žen alespoň jednou předstíralo orgasmus?

A) 15 procent

B) 48 procent

C) 80 procent

Správná odpověď: C

Nedávná studie zjistila, že osmdesát procent žen alespoň jednou v ložnici předstíralo, že mají orgasmus. Překvapivé je, že jedním z hlavních důvodů, které ženy uváděly, bylo dosáhnout sexuálního vzrušení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.