zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vyžeňte bolest ze života: Tipy, které fungují líp než tabletky!

1/5: Tělo a duše v rovnováze? Zkuste jógu
Tělo a duše v rovnováze? Zkuste jógu

S lidským organismem umí doslova a do písmene zázraky. Vybrat si můžete z mnoha variant, jako je power jóga, bikram jóga nebo hormonální jógová terapie. Ta pomáhá ženám s hormonální nerovnováhou, ale i s diabetem nebo u mužů s nedostatečnou kvalitou spermatu. Zkuste se procvičit k naprosté rovnováze a odbourejte zdravotní komplikace dřív, než bude skutečně pozdě.

Tip: Skvěle pomáhají i pravidelné procházky. Dopřejte si tento rituál spolu s partnerem nebo dobrou kamarádkou.

 

2/5: Psychika je záludná: Myslete pozitivně
Psychika je záludná: Myslete pozitivně

Mysl je podle všeho opravdu všemocná. Říká se, že život formují právě myšlenky a je jenom na vás, abyste si je nastavili tak, aby byly pozitivní. Velká většina z nás si totiž dokáže ubližovat negativismem. O čem přemýšlíte, to se vám v životě dříve nebo později stane. Proto je nutné, aby byly myšlenky pokud možno co nejlepší. Dobrá psychická kondice vám umožní srovnat se se strachy a dlouho zapomenutými křivdami, které mohou vyplouvat na povrch různými způsoby, a to třeba i věčně se vracející bolestí, kterou lékař označil jako chronickou.

Tip: Vypište se ze svého trápení deníku. Uvidíte, že se vám uleví.

3/5: Jezte rozumně a vyváženě
Jezte rozumně a vyváženě

Rovnováha je nutná i v jídelníčku. Dopřejte si ovoce, zeleninu, kuřecí, králičí a rybí maso a také nezapomínejte na mořské potvůrky, ořechy, luštěniny a cereálie. Černý čaj vyměňte za bílý a zelený, limonády za čistou vodu bez bublinek a cukru a místo vepřového řízku si připravte kuřecí plátek.

Tip: Bolí vás hlava jako střep? Dřív, než se nadopujete léky tišícími bolest, se pořádně napijte čisté vody a na chvilku si odpočiňte.

 

4/5: Zbavte se stresu a depky
Vyžeňte stres a depku

Nervozita, špatné myšlenky a věčné chmury nám mohou pořádně zavařit. Ze začátku se projeví nespavostí, únavou, přejídáním nebo nepravidelnou stravou a problémy jsou na světě. Naučte se relaxovat, zavzpomínejte na to krásné, co bylo, a važte si sami sebe.

Tip: Netrapte se tím, co nemůžete změnit. Těšte se na nové věci a spřádejte plány do budoucna.

5/5: Spěte!
Spěte!

Naše tělo se během spánku regeneruje. Neodbývejte tedy tento proces harmonizace a sbírání energie, protože po náročném dni si zkrátka musíte doplnit baterky pro ten, co má teprve přijít. Pravidelným spánkem totiž zneškodníte bolest vycházející z únavy, vyčerpání, ale i jiné budoucí komplikace související s nakřáplou imunitou. Právě tu totiž spánek posiluje.

len

 

reklama