Zdraví a nemoci

22. července 2015 04:30

Lucie Průchová

Žena sdílí fotografii své rakoviny kůže jako varování!

Neměla ani nejmenší tušení, že by mohlo jít o něco závažného, a ani na chvíli ji nenapadlo, že půjde o život.

Když Melanie Williams spatřila záhadný černý puntík pod svým nehtem, zpočátku si myslela, že se uhodila. Byla v šoku, když zjistila, že je to vlastně zhoubný nádor. Naštěstí se podařilo melanom zachytit včas, než se rozšířil po celém těle. S rakovinou se poprala, ale výsledkem tohoto boje je ztráta poloviny palce.

Nyní matka tří dětí sdílí fotografii palce s melanomem jako varování pro ostatní a nabádá všechny: „Nechte si vyšetřit každou skvrnu, která vypadá podezřele.“

Než se podrobila operaci, napsala Melanie na Facebooku:

„Vidíte můj palec? Víte, co to je? Je to rakovina kůže. Vyrostla z ničeho nic, během několika týdnů. Byla jsem šťastná, že se mi rakovina nerozšířila a bude mi příští týden odstraněna, spolu s polovinou mého palce. Dopadlo to ještě dobře, kdybych nešla k lékaři, mohla jsem zemřít! Nechci, abyste mě litovali, chci, aby se o tomto problému více mluvilo. Proto prosím, dojděte si nechat zkontrolovat svou kůži, i když se vám zdá, že je vše v pořádku a myslíte si, že vám se nic takového nemůže stát.

Mýlíte se, MŮŽE!

„PS: Pokud někdo ví, kde bych mohla sehnat mini nástavec s háčkem, něco podobného, jako měli piráti na své useknuté ruce, dejte mi vědět!“ žertovala.

Každý ji obdivuje pro její smysl pro humor, který je v těchto případech vzácný!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.