zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ženy s Crohnovou chorobou nafotily kalendář spodního prádla

Skupinka odvážných a obdivuhodných žen, prosinec
Autor: SWNS Skupinka odvážných a obdivuhodných žen, prosinec
pruchol , Vydáno: 22.09.2015
Chtějí tím dokázat, že opravdu každá žena může být sexy a neměla by si připadat méněcenná. Ani ty, které mají kvůli této nemoci udělanou stomii a pytlík na břiše.

reklama

Skupina žen s Crohnovou chorobou se spojila, aby vytvořila kalendář ve spodním prádle. Jejich cílem je jít příkladem ostatním ženám, které si s vývodem připadají odpudivé. Chtějí dokázat jednou provždy, že i takovéto ženy mají právo na to být sexy.

Všechny ženy v kalendáři mají za sebou operaci, kdy jim museli lékaři odstranit části střev, a ony musí chodit po ileostomii s pytlíkem.

„Okolo lidí s ileostomií je spousta tajemna a předsudků, které je třeba vymýtit,“ řekla osmadvacetiletá strojvedoucí Samantha Cawley, která toto focení zorganizovala.

Samantha, srpen Foto:

Samantha, která vše vymyslela

Vím, že je spousta žen, stejně postižených jako my, které se v žádném případě nechtějí svléknou před svým partnerem, protože přišly o sebevědomí a stydí se. Doufáme, že tento kalendář jim pomůže obnovit jejich důvěru v sebe samé.“

Peníze, které se shromáždí z prodeje kalendáře, půjdou na Purple Wings, charitu, která poskytuje podporu lidem s diagnózou onemocnění střev.

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama