Zdraví a nemoci

13. září 2017 07:30

Martina Čerňanská

Změňte svůj přístup k sobě a buďte šťastnější!

Zdá se vám, že je svět nespravedlivý? Nehledejte na sobě všechno špatné, nemračte se na svět a nechtějte tu nechuť k životu zajídat tabulkou čokolády, zapíjet vínem a zasypat hordou smažených lupínků.

Ničemu byste si nepomohla, naopak si ublížila tím, že byste se jednoho dne přistihla, že jste toho nejdůležitějšího človíčka, tedy samu sebe, počala nenávidět.

„Když mě opustil přítel kvůli mé nadváze, myslela jsem si, že tento stav jen tak nerozdýchám a skutečně jsem se trápila opravdu výživně. Mezitím moje nadváha volně přešla v obezitu a já se tak koukala do zrcadla na pořádně oplácenou ženskou, které měla nejenom odpor k novým zítřkům, ale především sama k sobě. Díky tomuto pohledu jsem ze své depky vystřízlivěla rychlostí blesku a začala o sebe zase víc dbát. Naučila jsem své kilogramy nejenom nosit se ctí, ale i lépe oblékat. A jakmile jsem se prokousávala sebeláskou, ručička na váze se bohulibě nakláněla k nižším cifrám. V životě skutečně platí, že všechno souvisí se vším a dobrý pocit ze sebe samé stejně tak.“

Co si o sobě myslíš, tím se staneš

Nelíbí se vám na sobě to i ono, prsa jsou povislejší, zadek zbytečně rozměrný a celulitida spolu se striemi kdo ví kolik parády neudělají? Čím víc si tyto poznatky budete opakovat, tím víc pro vás budou znamenat víc, i když ve skutečnosti na nich nezáleží. Pozorujte na sebe vaše plusy, hledejte je a s rozumem v hrsti přijměte vaše mínusy. Jakmile tak učiníte, vaše duše vpluje do přístavu harmonie. A tam vám bude skutečně královsky. Smýšlejte o sobě božsky a božskou se taky stanete.

Nezáleží na váze, sexy můžete být v jakékoliv velikosti

XS, M či snad XXL. Každá žena, kterou charakterizuje jakékoliv konfekční číslo, může zazářit, avšak pouze za předpokladu, že si je skutečně vědoma svého ženství a umí ho druhým naservírovat na stříbrném podnose.

Schválně se koukněte kolem sebe, kolik vídáte žen s kyprými tvary s úsměvem na rtech vodit se za ruce s mužskými protějšky, a že jim to opravdu sekne. Když objevíte bohyni v sobě, pánové to zavětří a vzdají vám svým zájmem hold. Tak ji v sobě vypátrejte. Přebývá totiž v každé ženě. Tím pádem i ve vás.

Povzneste se nad své chyby

Hloupě jste se přeřekla, pohádala jste se s máti, dostala jste výpověď, nebo se vám nepodařilo na poprvé udělat řidičák? Přistupujte k těmto zážitkům jako k událostem, které dopadly jinak, než jste si vysnila. Nic víc. Už zítra je nový den a vy tak můžete zase začít s čistým štítem a třeba s jasným pocitem, že tentokrát to dopadne ve váš prospěch. Důvěra v sebe je klíčem k úspěchu.

Odpusťte ostatním i sobě

Špatné okamžiky přicházejí samy, plánování nepotřebují. Nečekejte proto, až se vám viník omluví za to, co vám natropil. Ve většině případů byste totiž čekala marně. Přijměte bolestivé jednáni a považujte ho za zkušenost, které ať už bolelo jako čert, tak se vám stalo cennou zkušeností do dalších dní, aby se tato realita podruhé už neopakovala.

Většina z nás se mylně domnívá, že odpuštění je projev slabých a děje se tak pro druhé. Opak je pravdou.. Je to skutek skutečně silných osobností, které vědí, že trýznit sebe rozhodně nemají v plánu.

autor: LZ

Sdílejte článek
Štítky nadváha

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.