Zemřel Vašo Patejdl. Kolegové ze skupiny Elán mu poslali dojemný vzkaz

Smutná zpráva zasáhla nejen fanoušky slovenské skupiny Elán. Po krátké těžké nemoci totiž zemřel její spoluzakladatel Vašo Patejdl. Legendárnímu Zpěvákovi, klávesistovi a textaři bylo 68 let.

O smrti Vaša Patejdla informovali jeho kolegové z kapely Elán. „S nekonečnou bolestí a prázdnotou v našich srdcích vám oznamujeme, že dnes, 19. srpna 2023, nás v nočních hodinách po krátké a těžké nemoci navždy opustil mimořádný a vzácný člověk, náš celoživotní přítel, výjimečný a geniální hudebník a hudební skladatel megahitů světové úrovně, Vašo Patejdl,“ napsali na Facebooku a připojili dojemný vzkaz: „Vašo, děkujeme Ti za všechno! Odpočívej v pokoji, modlíme se za Tebe a drž nám tam hore miesto.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.