Móda a krása

31. května 2023 13:00

Komerční sdělení

Zajímají vás nejnovější možnosti tvarování prsou? Zeptejte se Ondřeje Měšťáka, vyhledávaného plastického chirurga

Ženy, které se rozhodnou pro chirurgickou úpravu prsou, ať už z estetického, nebo zdravotního důvodu, mají většinou vysněný obraz toho, jak by měl jejich dekolt vypadat. Zatímco dříve se úprava prsou zcela podřizovala anatomii pacientky, dnes už existují metody, které tyto limity posouvají. Jak a jaký přínos z toho plyne pro ženy? Vše vysvětlí MUDr. Ondřej Měšťák v našem živém vysílání.

Doc. MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D.

Pověst vynikajícího plastického chirurga si Doc. MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D. získal díky své empatii k pacientům a vysoké míře profesionality. Ve své praxi se věnuje nejen estetické ale také rekonstrukční chirurgii prsů. Svými zkušenostmi z plastické chirurgie pomáhá ženám po onkologických onemocněních s rekonstrukcemi prsů a břišní stěny. Na klinice Esthé se však zabývá celým spektrem zákroků.

Kromě klinické praxe se věnuje výzkumu zejména v oblasti biomateriálů. Za svoji klinickou a vědeckou práci získal mnoho ocenění, např. od American Society of Plastic Surgery (ASPS) nebo od International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS). Klinické a výzkumné výsledky pravidelně prezentuje po celém světě.

Přemýšlíte nad úpravou svého dekoltu?

Ženy často trápí nejen velikost prsou, ale také jejich tvar a celkový vzhled. Dnes mají plastičtí chirurgové více možností než kdy dříve –⁠ pomocí kombinace nejnovějších operačních postupů a technik lze například lépe vyrovnat asymetrii nebo opticky upravit vzdálenost mezi prsy, což bylo v minulosti jen těžko myslitelné. Uznávaným expertem
na tyto nové techniky je oblíbený plastický chirurg MUDr. Ondřej Měšťák.

„Dříve o výsledku hodně rozhodovala anatomie pacientky. Dnes už umíme s anatomií mnohem lépe pracovat, kromě volby implantátu na míru
z více než 200 variant používáme
i nejrůznější moderní techniky. Díky metodě vnitřní podprsenky, přizpůsobenému umístění implantátu pod sval (dual plane) a přenosu tukové tkáně (fat grafting) jsme schopni s dekoltem mnohem lépe pracovat a vytvořit tzv. topless–braless dekolt,“ popisuje MUDr. Ondřej Měšťák.

Rekonstrukce prsou – zákrok, který pomáhá

V některých případech je plastika prsou řešením nejen estetickým, ale umožňuje ženám navrátit se sebevědomě do běžného života například po onkologickém onemocnění. Rekonstrukce prsou ženám pomáhá vyrovnat se lépe s následky nemoci, kterou prodělaly. „Ztráta prsu při terapii karcinomu prsu může těžce zamávat se sebevědomím ženy, kdy může pociťovat diskomfort při běžných činnostech. Některé ženy se například mohou ostýchat sprchovat třeba ve fitku nebo se nesvléknou ani před vlastními dětmi,“ vysvětluje MUDr. Ondřej Měšťák. Mnoho žen přitom stále tápe v tom, jaké možnosti rekonstrukční chirurgie nabízí.

Pokud o úpravě prsou uvažujete nebo jste ji už podstoupila a chcete se o čemkoliv z této oblasti poradit se zkušeným plastickým chirurgem, sledujte naše živé vysílání už 8. 6. od 20:00 na Facebooku Prima Ženy.

Stream s možností živého chatu můžete sledovat ve čtvrtek 8. 6. 2023 od 20:00 hodin na Facebooku Prima Ženy. Hostem bude MUDr. Ondřej Měšťák z kliniky Esthé, který odpoví na vaše otázky o tvarování a rekonstrukci prsou.

Zeptejte se předního plastického chirurga na vše, co vás zajímá nejen o tvarování prsou. ‼️Exkluzivně na Prima...

Posted by Prima ŽENY on Tuesday, June 6, 2023

Otázky můžete pokládat už teď, a to nejen do komentářů na Facebooku. Další možností je položení dotazu v rámci diskuse << PŘÍMO ZDE >>. Pokud živý přenos nestihnete, budete si jej moci pustit ze záznamu, který najdete v tomto článku. Tématu plastických operací prsou se budeme věnovat i nadále, tak nás sledujte.

Nestihli jste živý přenos s MUDr. Romanem Kufou?

Pak nezoufejte. Zhlédněte ze záznamu rozhovor na téma „augmentace prsou“, kam jste poslali desítky zajímavých dotazů a MUDr. Kufa na značnou část z nich odpověděl.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.