20 bláznivých ukázek toho, co dokáže kanadský mráz udělat s vlasy!

V Kanadě existuje od roku 2011 slavný závod, který hledá ty nejbláznivější účesy vytvořené kanadským mrazem v horkých pramenech Takhini. Závod se stal kvůli zábavným fotkám virálním na internetu už od počátku své existence. Podívejte se na ty nejkreativnější omrzlé účesy. Kdo vyhrál soutěž letos?

V kanadském Yukonu se nacházejí horké prameny Takhini, kde se můžete vykoupat v mrazivé zimě ve vodě, která má 42 stupňů Celsia. V zimě se teploty na tomto místě pohybují běžně okolo –20 stupňů Celsia, takže ohřát se v horkých pramenech je pro Kanaďany vítanou kratochvílí. Od dob soutěže Hair freezing contest, která vznikla náhodou a hned prvním rokem získala nadšené odezvy a v roce 2015 se stala virální, zde potkáte ale i spoustu cizinců, kteří cestují za touto zábavou.

Horké prameny Takhini mají jednu velkou výhodu, jsou jedinými horkými prameny v Yukonu a nacházejí se pouze 28 km od centra města. Voda je plná minerálů, jako je železo, kalcium, magnesium nebo sodík.

„Ve vodě naleznete hodně kalcia, železa a magnesia. Lidé, kteří mají zdravotní problémy například s kůží, se zde mohou i léčit. Lidé si ale v horké vodě mohou protahovat svaly nebo cvičit, tělo v takových teplotách totiž regeneruje a pomáhá předcházet zraněním," vysvětluje správce a majitel Andrew Umbrich.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.