zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

5 sexy fotek Gabriely Koukalové. Nahota není tabu, říká o focení pro Playboy

kloidop , Vydáno: 11.12.2020
Gabriela Koukalová, úspěšná sportovkyně, nová televizní tvář, ale také žena, která se nebojí odhalit nejen své niterné pocity a zážitky. V rámci pomoci pro svou nadaci nafotila sexy snímky pro časopis Playboy. Čekala jsem, že fotky budou odhalenější, říká s úsměvem Gabriela Koukalová.

reklama

Po ukončení sportovní kariéry šla Gabriela Koukalová vysloveně s kůží na trh. Vydáním její biografie Jiná v roce 2018 odhalila psychické i zdravotní problémy, které ji na vrcholu kariéry trápily. S poruchou příjmu potravy Koukalová dlouhá léta sváděla boj. I tak po mnohakilometrových závodech s náročnou střelbou lámala srdce fanoušků svou vizáží, srovnatelnou s filmovou hvězdou. Gabriela ale ukázala i ohromnou osobní sílu, když dokázala ze sportovního světa odejít, vyrovnat se se svou minulostí, rozvést se s manželem a uspět nejen jako designérka, ale taky jako moderátorka pořadu SHOWTIME na Primě a CNN Prima NEWS. A vypadá to, že focení pro Playboy pro ni byla další výzva.

„Musím říct, že jsem o tom několik dní přemýšlela, protože to přece jen není jen tak nějaký časopis, je specifický, ale vzhledem k tomu, že jsme vymysleli hezký koncept, který je spojen s charitou, tak to všechno dávalo smysl a já jsem prostě kývla," usmívá se nová televizní moderátorka. 

S nahotou Gabriela Koukalová nemá problém

Odhalené fotografie, které se nesou ve stylu glamour uvidí nejen čtenáři Playboye, ale dvanáct fotek vyjde i ve formě kalendáře. Pět z nich dokonce sama Koukalová předá. Gabriela je od nepaměti známá tím, že se nebojí sexy šatů a zakládá si i na make-upu. I tak by bylo pro většinu žen focení pro Playboy stresující záležitostí, Gabriela je však pohodářka.

„Pocházím ze sportovního prostředí, kde nahota není tabu, takže mi to nedělalo žádný problém," směje se. „Fotky mi od začátku přišly zbytečně moc oblečené, ale určitě bych se nevyfotila nahá, aby tam bylo vidět všechno. Když je tam tzv. skrytá nahota, tak si myslím, že to není vulgární. Připadá mi to estetické, umělecké a hezké," uzavírá odvážné focení bývalá biatlonistka.

Gabriela Koukalová novou moderátorkou pořadu SHOWTIME.
Autor: FTV Prima Gabriela Koukalová novou moderátorkou pořadu SHOWTIME.

Fotky nepotěší jen čtenáře časopisu, ale zároveň podpoří i lidi s poruchou příjmu potravy. „Rádi bychom vybrali půl milionu korun, které pomohou podpořit činnost mé nadace,“ říká Gabriela Koukalová. Fond Gábi mimo jiné pomáhá mladým sportovcům, kteří se potýkají s fyzicky i psychicky náročnými tréninky a závody. Gabriela Koukalová proto spolupracuje s psychology, sportovci a nutričními specialisty a snaží se poukázat na důležitost správné výživy a psychické pohody, jejichž absence může vést až k vážným problémům. Své zkušenosti mladým lidem předává mimo jiné na workshopech.

Charitativní kalendář je v prodeji na webové stránce www.hithit.cz a celkem bude v prodeji 222 kusů. Základní cena jednoho kalendáře je 555 Kč, s osobním věnováním Gabriely pak 11 111 Kč. Pět zájemců si také může ke kalendáři s věnováním zakoupit za 55 555 Kč speciální zážitek – večeři s moderátorkou.

Nové číslo Playboye s Gabrielou Koukalovou vyjde 17. prosince.

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama