Životní styl

11. prosince 2020 05:59

Petra Kloidová

5 sexy fotek Gabriely Koukalové. Nahota není tabu, říká o focení pro Playboy

Gabriela Koukalová, úspěšná sportovkyně, nová televizní tvář, ale také žena, která se nebojí odhalit nejen své niterné pocity a zážitky. V rámci pomoci pro svou nadaci nafotila sexy snímky pro časopis Playboy. Čekala jsem, že fotky budou odhalenější, říká s úsměvem Gabriela Koukalová.

Po ukončení sportovní kariéry šla Gabriela Koukalová vysloveně s kůží na trh. Vydáním její biografie Jiná v roce 2018 odhalila psychické i zdravotní problémy, které ji na vrcholu kariéry trápily. S poruchou příjmu potravy Koukalová dlouhá léta sváděla boj. I tak po mnohakilometrových závodech s náročnou střelbou lámala srdce fanoušků svou vizáží, srovnatelnou s filmovou hvězdou. Gabriela ale ukázala i ohromnou osobní sílu, když dokázala ze sportovního světa odejít, vyrovnat se se svou minulostí, rozvést se s manželem a uspět nejen jako designérka, ale taky jako moderátorka pořadu SHOWTIME na Primě a CNN Prima NEWS. A vypadá to, že focení pro Playboy pro ni byla další výzva.

„Musím říct, že jsem o tom několik dní přemýšlela, protože to přece jen není jen tak nějaký časopis, je specifický, ale vzhledem k tomu, že jsme vymysleli hezký koncept, který je spojen s charitou, tak to všechno dávalo smysl a já jsem prostě kývla," usmívá se nová televizní moderátorka.

S nahotou Gabriela Koukalová nemá problém

Odhalené fotografie, které se nesou ve stylu glamour uvidí nejen čtenáři Playboye, ale dvanáct fotek vyjde i ve formě kalendáře. Pět z nich dokonce sama Koukalová předá. Gabriela je od nepaměti známá tím, že se nebojí sexy šatů a zakládá si i na make-upu. I tak by bylo pro většinu žen focení pro Playboy stresující záležitostí, Gabriela je však pohodářka.

„Pocházím ze sportovního prostředí, kde nahota není tabu, takže mi to nedělalo žádný problém," směje se. „Fotky mi od začátku přišly zbytečně moc oblečené, ale určitě bych se nevyfotila nahá, aby tam bylo vidět všechno. Když je tam tzv. skrytá nahota, tak si myslím, že to není vulgární. Připadá mi to estetické, umělecké a hezké," uzavírá odvážné focení bývalá biatlonistka.

Fotky nepotěší jen čtenáře časopisu, ale zároveň podpoří i lidi s poruchou příjmu potravy. „Rádi bychom vybrali půl milionu korun, které pomohou podpořit činnost mé nadace,“ říká Gabriela Koukalová. Fond Gábi mimo jiné pomáhá mladým sportovcům, kteří se potýkají s fyzicky i psychicky náročnými tréninky a závody. Gabriela Koukalová proto spolupracuje s psychology, sportovci a nutričními specialisty a snaží se poukázat na důležitost správné výživy a psychické pohody, jejichž absence může vést až k vážným problémům. Své zkušenosti mladým lidem předává mimo jiné na workshopech.

Charitativní kalendář je v prodeji na webové stránce www.hithit.cz a celkem bude v prodeji 222 kusů. Základní cena jednoho kalendáře je 555 Kč, s osobním věnováním Gabriely pak 11 111 Kč. Pět zájemců si také může ke kalendáři s věnováním zakoupit za 55 555 Kč speciální zážitek – večeři s moderátorkou.

Nové číslo Playboye s Gabrielou Koukalovou vyjde 17. prosince.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.