Životní styl

17. října 2018 06:20

Lucie Průchová

Absolutní pecka! Víte, co se stane s černým banánem, když ho vysušíte fénem?

Známe to všichni, v obchodě nakoupíme krásně žluté banány, někdy se snažíme vybrat si i ty nazelenalé, aby nám vydržely delší dobu. Ale za několik málo dní je z nich nevzhledné černé ovoce, které skončí v odpadkovém koši.

Nyní je tu super nápad, jak si na těchto „černoušcích“ ještě pochutnat. Je to jako kouzlo, jakoby mávnutím čarovného proutku (v tomto případě zafoukáním fénu) je tu zpět ten zářivě žlutý banán, který vás láká k zakousnutí.

Stačí igelitový sáček, který naplníte rýží. Do něj vložíte na hodinu přezrálý banán, tak aby byl co nejvíc v kontaktu s rýží. Po hodině ho z pytlíku vyndejte – a na řadu přichází čarovný proutek: fén! Pustíte na banán vzduch, ale pozor, jen ten studený a on se vám bude měnit před očima, jako by se vrátil v čase.

Sdílejte článek
Štítky banán

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.