Životní styl

17. října 2018 06:20

Lucie Průchová

Absolutní pecka! Víte, co se stane s černým banánem, když ho vysušíte fénem?

Známe to všichni, v obchodě nakoupíme krásně žluté banány, někdy se snažíme vybrat si i ty nazelenalé, aby nám vydržely delší dobu. Ale za několik málo dní je z nich nevzhledné černé ovoce, které skončí v odpadkovém koši.

Nyní je tu super nápad, jak si na těchto „černoušcích“ ještě pochutnat. Je to jako kouzlo, jakoby mávnutím čarovného proutku (v tomto případě zafoukáním fénu) je tu zpět ten zářivě žlutý banán, který vás láká k zakousnutí.

Stačí igelitový sáček, který naplníte rýží. Do něj vložíte na hodinu přezrálý banán, tak aby byl co nejvíc v kontaktu s rýží. Po hodině ho z pytlíku vyndejte – a na řadu přichází čarovný proutek: fén! Pustíte na banán vzduch, ale pozor, jen ten studený a on se vám bude měnit před očima, jako by se vrátil v čase.

Sdílejte článek
Štítky banán

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.